دیدی عکس جنیفر لوپز Throwback را در اینستاگرام به اشتراک می گذارد

[ad_1]

دیدی چیکار میکنی؟ روز پنجشنبه ، مغول 51 ساله موسیقی وقتی عکس اینستاگرام خود را از زمانی که او و جی لو در سال 2000 قرار داشتند ، طرفداران را به هیجان آورد. در این لحظه ، زوج سابق پس از صرف ناهار در The Ivy نشان داده شده است در بورلی هیلز “#tbt” ، او آن را به طور سرنوشت نوشت. البته طولی نکشید که افراد مشهور دیگر شروع به اظهارنظر کردند ، از جمله کیشیا کول که به شوخی نوشت: “به ها بگو ، عزیزم در خانه بیا …”

می دانید که دیدی و جی لو از سال 1999 تا 2001 قدمت مشهور داشتند ، زمانی که او را به عنوان پدر پاف می شناختند. در طول زندگی مشترکشان ، آنها سهم خوبی از فراز و نشیب ها داشتند ، از جمله ادعای خیانت از طرف دیدی. در مصاحبه سال 2003 با پرنیان، ج لو فاش کرد که رابطه او با دیدی اولین بار است که “با کسی که وفادار نبوده است”. وی گفت: “من در این رابطه با پاف بودم كه كاملا گریه می كردم ، دیوانه می شدم و آجیل می رفتم ، و این واقعاً تمام زندگی من را در یك چرخ دنده گرفت.” “من هرگز او را گیر نیاوردم اما فقط می دانستم. او می گفت كه برای چند ساعت به یك باشگاه می رود و آن شب دیگر هرگز برنمی گردد.”

از زمان جدایی ، دیدی و جی اختلافات خود را کنار گذاشته و موفق شده اند دوست باشند. اما آیا دیدی به دنبال این است که عشق خود را بار دیگر به نمایش بگذارد؟ ما کاملاً مطمئن نیستیم که آخرین پست وی در اینستاگرام به چه معناست ، اما لازم به ذکر است که J Lo همچنین ممکن است در تلاش است تا عاشقانه گذشته را دوباره احیا کند ، فقط با بن افلک. جدی ، دوباره چه سالی است؟

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>