دیور در آلتو میزبان رستوران الهام گرفته از ریویرا در Selfridges است

[ad_1]

طعم ریویای فرانسه را با پیچ و تاب ایتالیایی دوست دارید؟ خوب ، مدیر خلاق مسیحی گریسیا چیوری ، کریستین دیور ، این امتیاز را به لندن می دهد. تابستان امسال ، خانه مد فرانسوی در حال تصرف رستوران Alto پشت بام Selfridges است تا تجربه ای از صرف غذا را با الهام از غذای مورد علاقه مسیو دیور ، و مجموعه تفریحی جدید Dioriviera ایجاد کند.

دیور در آلتو در حال انجام رزرواسیون برای تابستان 2021 است ، تعداد محدودی پیاده روی در ساعات کاری دوشنبه تا شنبه (12 شب تا 11 شب) و یکشنبه (12 شب تا 10 شب) در دسترس است. این فهرست شامل شبکه های شیک ، دسرها ، و کوکتل هایی که ما مشتاقانه سعی داریم Plateau de Fruits de Mer ویژه دو نفره (80 پوند) را تجربه کند که دارای یک غذای دریایی از خرچنگ تازه ، میگو ، صدف ، لنگوستین و کروکت است. ما همچنین می خواهیم دسر Le Chapeau را امتحان کنیم که شامل یک کره شکلات سفید است که با بستنی فندق ، نوک کاکائو و پاناکوتای توت سیاه مخلوط شده و آن را با یک کوکتل لوکس Dior امضا می کنیم. هنوز گرسنه هستید؟ برای رزرو تاریخ صبحانه تابستان بعدی خود ، به Alor به Dior بروید.

منبع تصویر: دیور

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>