دیوید هاربر در مورد ازدواج با لیلی آلن آغاز کرد

[ad_1]

نیویورک ، نیویورک - 18 ژوئن: لیلی آلن و دیوید هاربر در جشنواره

دیوید هاربر و لیلی آلن پیوند زیبایی دارند. این زوج ، که سال گذشته در یک مراسم شیرین در لاس وگاس ازدواج کردند ، رابطه خود را بسیار کم اهمیت نگه می دارند اما عنکبوت بازیگر اخیرا به مردم در مورد تاثیری که عشق آنها در زندگی او داشته است.

وی گفت: “من آنقدر سپاسگزارم که دیگر تنها نیستم و کسی را دارم که می توانم همه چیز را به او بگویم و همه چیز را می تواند به من بگوید.” دیوید و لیلی حداقل از سال 2019 با هم بودند ، زمانی که برای اولین بار در یک بازی نیکس با هم دیده شدند. دو سال بعد ، آنها بیشترین استفاده را از ازدواج می کنند. وی ادامه داد: “ما می توانیم این تجربه قدم زدن در زندگی مشترک را به اشتراک بگذاریم.” “من همیشه قدردان این امر هستم زیرا در بیشتر زندگی ام تنها بوده ام.”

دیوید همچنین از اولین ازدواج دو دختر لیلی ، اتل 9 ساله و مارنی 8 ساله ، ناپدری است. بخشی از داستان عاشقانه این زن و شوهر بزرگ کردن دختران است و از نظر دیوید ، این به معنای گاهی اوقات له شدن آنها است. وی به اشتراک گذاشت: “همه ما اخیراً به یک رویداد Gay Pride در موزه بروکلین رفتیم و من تصمیم گرفتم که با یک رقص وحشتناک دختران ناتنی خود را به شدت خجالت بکشم.” “من تنها یک نفر در کف رقص بودم!”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>