ذهن به نظرات پیرس مورگان در مورد Meghan Markle پاسخ می دهد

[ad_1]

UNSPECIFIED - UNSPECIFIED: در این تصویر دستی که توسط Harpo Productions ارائه شده و در 5 مارس 2021 منتشر شده است ، اپرا وینفری در 7 مارس 2021 با شاهزاده هری و مگان مارکل در یک برنامه برتر CBS Primetime ویژه مصاحبه می کند. از طریق گتی ایماژ)

میند ، یکی از موسسات خیریه برجسته بهداشت روان در انگلیس ، اظهارات سهل انگارانه و غیرمسئولانه پیرس مورگان در مورد مگان مارکل را در پی مصاحبه دوک و دوشس ساسکس با اپرا محکوم کرده است.

این زوج در طول مصاحبه حقایق زیادی را در مورد زمان عضویت در اعضای ارشد خانواده سلطنتی و اینکه چگونه عدم حمایت برای آنها چاره ای جز قدم برداشتن به وجود نیاورد ، بیان کردند. در طی یک بخش ناراحت کننده از بحث صریح ، مگان فاش کرد که سلامت روان او در حالی که از آرچی باردار بود ، در مکانی ناامیدکننده قرار داشت و فکرهای خودکشی داشت.

پس از مصاحبه ، در برنامه زنده ITV صبح بخیر انگلیس، پیرس مورگان سریعاً افکار خود را در مورد سلامت روان مگان اعلام کرد. وی گفت: “به كی رفتی؟ آنها به تو چه گفتند؟ متاسفم ، من كلمه ای را كه او بگوید ، مگان ماركل باور نمی كنم.” “من باور نمی کنم اگر او گزارش آب و هوا را برای من بخواند.”

اظهارات بی احتیاط وی به سرعت با واکنش مردم و سازمان ها روبرو شد ، که به ریاکاری هزینه های میلیونی ITV در کمپین “Be Kind” و دیگر اقدامات بهداشت روان اشاره کرد ، اما به Piers اجازه می دهد چنین اظهار نظرهای پر بار را در هوا پخش کند. نظراتی که می توانند تأثیر مخرب مستقیم بر دیگران داشته باشند ، مسائل بهداشت روانی را تجربه می کنند.

در پاسخ ، میند بیانیه ای منتشر کرد که در آن آمده بود:

“ما از دیدن نظرات پیرس مورگان در مورد باور نکردن تجارب مگان در مورد افکار خودکشی ناامید و نگران شدیم. این بسیار مهم است که وقتی افراد برای پشتیبانی تماس می گیرند یا تجربیات خود را در زمینه بهداشت روانی به اشتراک می گذارند که با عزت ، احترام و همدلی با آنها رفتار شود. ما در حال حاضر در این مورد با ITV گفتگو می کنند.

اگر شما یا کسی که می دانید تحت تأثیر بحثهایی که امروز انجام شده است تأثیر می گذارد ، لطفاً با استفاده از تابلوهای راهنما در موضوع زیر برای پشتیبانی تماس بگیرید. “

هنوز پیگیری یا جزئیات بیشتری در مورد مکالمه هایی که با Mind و ITV انجام می شود ، انجام شده است ، اما مهم است که این مکالمات حداقل در حال انجام باشند.

اگر شما یا یکی از عزیزانتان ایده خودکشی دارید یا در معرض خطر هستید ، NHS دارای یک خط کمک اضطراری بهداشت روان است و سامری ها منابع زیادی دارند و یک خط نجات 24/7 در 116 123 دارند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>