رابطه هالستون با ویکتور هوگو جزئیات

[ad_1]

HALSTON (L to R) GIAN FRANCO RODRIGUEZ در نقش VICTOR HUGO در قسمت 103 HALSTON Cr.  2021. ATSUSHI NISHIJIMA / NETFLIX

در Netflix هالستون، یکی از پر آشوب ترین قسمت های زندگی طراح تیتراژ (یوان مک گرگور) رابطه بالا و پایین او با ویکتور هوگو (جیان فرانکو رودریگز) بود. ما قبلاً می دانیم که به چه می اندیشی: نه ، شریک زندگی او نویسنده آن نبود بدبخت، اما او تأثیر قابل توجهی در زندگی هالستون گذاشت. از اقتباس روی صفحه از زندگی حرفه ای این آیکون سبک ، به راحتی می توان گفت که رابطه 12 ساله وی متلاطم است ، حداقل این که بگویم. در حالی که از عشق عاشقانه آنها حساب های زیادی در دست نیست ، اما چند قطعه از ما نشان می دهد که چقدر سنگین بوده است.

ویکتور هوگو هنگام ملاقات با هالستون ، یک هنرمند جوان ، کمد پنجره و دانشجو از ونزوئلا بود. روابط آنها اغلب بارها و بارها برقرار بود. طبق بسیاری از سوابق ، هوگو مرتباً می گفت که نام خانوادگی وی قرار است جنبه وقف فیزیکی “بسیار بزرگ” او را داشته باشد (همانطور که وی در مینی سریال Netflix نیز ادعا می کند). مطابق با Vanity Fair، هوگو ابتدا در یک خانه تماس تلفنی در خانه هالستون حاضر شد. هالستون سریعاً به سراغش رفت و به او اجازه داد تا به آنجا برود و بعداً حتی به او پیشنهاد داد در لیست حقوق و دستمزد شرکتش کار کند. روابط حرفه ای او با هوگو اصطکاک هایی با شعله سابق ، اد آستین (سالیوان جونز) ، که بوتیک هالستون را مدیریت می کرد ، ایجاد کرد. هالستون هوگو را برای تزئین مجدد وسایل آورد ، که به مذاق آستین خوش نیامد ، که در آخر اخراج شد و دیگر هرگز هالستون را ندید.

باز هم ، باید تکرار کنیم که چیز زیادی در مورد رابطه گفته نشده است ، و قطعه هایی که ما انجام می دهیم متفاوت است. در بسیاری از گزارش ها ، هوگو به عنوان غیر قابل پیش بینی و وحشی شناخته شده است. مطابق با برش، یکی از آشنایان سابق هالستون ، هوگو را “بزرگترین آشفتگی” توصیف کرد. پروچیو والس ، دوست هوگو و دستیار سابق هالستون ، هوگو را کمی متفاوت توصیف کرد و گفت Vanity Fair، “شخصی که هالستون بیش از زندگی خود او را دوست داشت ، ویکتور بود.”

هوگو در اواخر سالهای عمر خود ، با اندی وارهول که با هالستون نیز ارتباط داشت ، همکاری گسترده ای داشت. کنسرت های او با این هنرمند پاپ از مدل سازی تا لباس پنجره متفاوت بود. حتی شایعاتی مبنی بر اینکه وارهول با هالستون رقابت دوستانه ای دارد و به هوگو پول می دهد تا هالستون را با حضور در یک جک استرپ یا لباس هالستون خجالت بکشد. اگر این اتفاق واقعاً رخ داده باشد ، کاملاً مشخص نیست که انگیزه هوگو صرفاً مالی بوده است – وی به طرز مشهوری کمی برخورد جسورانه ای داشت. صحبت کردن با مجله مصاحبه، هوگو گفت: “شاید تو مرا توصیف کنی عزیزم ، اما من ترجیح می دهم بگویم که در زندگی هیچ چیز بدی وجود ندارد. من فقط می توانم بگویم که 24 ساعت شبانه روز کاملا زندگی می کنم – و از هیچ چیز پشیمان نیستم.”

در سالهای آخر زندگی ، به نظر می رسید هالستون با انتقال هوگو پس از تشخیص HIV ، برای همیشه با هوگو رابطه را قطع کرده است. به گفته خواهرزاده هالستون ، لسلی فروویک ، هوگو شخصی بود که هالستون “بیشتر سعی می کرد او را از زندگی خود دور کند.” وی همچنین افزود: “او او را تحمل كرد ، اما او دچار دردسر شد.” در مارس 1990 ، هالستون از عوارض مرتبط با ایدز درگذشت. فقط سالها بعد ، هوگو در سال 1993 درگذشت.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>