رازهای زیبایی در پشت نگاه پرشکوه اما استون درباره Cruella De Vil | مصاحبه

[ad_1]

قبل از اینکه کرولا ، کرولا ، هرگز ، او یک طراح مد مشتاق به نام استلا بود ، همانطور که در داستان اصلی این داستان دیده می شود. وقتی استون فقط استلا است ، او با کم پشتترین آرایش دیده می شود. دوباره ، “من فقط نیاز داشتم [viewers] استیسی توضیح می دهد که باور کنیم این دختری است که در دهه 70 در لندن عادی زندگی می کند. “ما باید عاشق استلا بشویم. ما باید با او ارتباط برقرار کنیم تا وقتی او شروع به کرولا شدن می کند ، هیجان انگیز باشد و ما با او باشیم. “

استیسی برای انجام دقیق این کار برای صحنه های استلا ، با استناد به زیر و بم و آرایش ساده و در عین حال ضخیم ، جلوه ای تازه به استون بخشید. به عبارت دیگر ، Estella مانند نسخه بدون نقاب Cruella به نظر می رسد.

هنگامی که استلا برای اولین بار به تغییر شکل دهنده تغییر شکل دهنده خود تبدیل می شود ، آرایش پایه او کاملا سفید است و نشان دهنده این واقعیت است که او در حال پوشاندن آنچه که هست است. (کرولا همچنین ماسک واقعی از پر و سنگهایی را که استیسی دست ساز خود است می پوشد.) استیسی با بنیاد مایع پایان ساعت ناپایدار ساعت شنی سه رنگ روشن تر از رنگ طبیعی استون بود.

سپس ، طراحان مو و آرایش پودر سفید را روی آن غبارروبی کردند تا پایه شبیه ماسک را محکم کند. استیسی به من اطمینان داد عشق استون به مراقبت از پوست مانع از این می شود که این آرایش چینی به شدت صاف و صاف به نظر برسد. کمی از تابنده های درخشان Kevyn Aucoin The Sensual Skin Enhancer نیز کمک کرد.

Kevyn Aucoin The Sensual Skin Enhancer

بنیاد کرولا به تدریج با افزایش اعتماد به نفس کم رنگ می شود و او شروع به پذیرفتن خود به عنوان کرولا می کند ، استیسی نشان می دهد. استیسی ادامه می دهد: “وقتی به پایان فیلم می رسیم ، رنگ پایه او به سمت استلا برمی گردد.” “او دوباره خودش می شود.”

کرولا هم اکنون در سینماها یا از طریق Disney + با دسترسی برتر ارائه می شود.


درباره مو و آرایش در سایر فیلم ها و برنامه های تلویزیونی بیشتر بخوانید:


حالا اما را تماشا کنید چمبرلین نه کار را امتحان کنید که قبلاً هرگز انجام نداده است:

Devon Abelman را دنبال کنید توییتر و اینستاگرام.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>