راز مراقبت از پوست من؟ کار از خانه | مقاله شخصی

[ad_1]

tmp_kNsC0U_860d4748b03e27db_20210728_183926.jpg

در 16 ماه گذشته ، مانند اکثر مردم ، من در طول همه گیری از خانه کار می کردم. البته موارد منفی آن نیز وجود دارد ، مانند افزایش استرس و تنهایی. هیچ چیز نمی تواند باعث شود شما کاملاً ناشناخته احساس گم کنید و فکر می کنم بسیاری از ما چنین احساسی داشته ایم. اما نکات مثبت دیگری نیز وجود دارد ، مانند صرفه جویی در وقت و هزینه برای رفت و آمد به محل کار ، عدم مجبور بودن برای گذراندن وقت با آن همکاری که طرفدار آن نیستید ، و اینکه بتوانید سالم تر در خانه غذا بخورید. یکی دیگر از مزایای غیر منتظره ای که من از WFH دریافتم این است که پوست من در بهترین شرایطی که در زندگی بزرگسالی من بوده است بوده است.

من فردی هستم که در بزرگسالی بسیار بیشتر از من در دوران نوجوانی با پوست خود مبارزه کرده ام. شکستهای هورمونی ، خشکی ، احتقان ، هیپرپیگمانتاسیون – م worksثر است. هنگام کار در خانه ، سرانجام موفق شدم تغییراتی را در پوست خود ایجاد کنم که سالها دنبالش بودم. می درخشد و حداقل شکست دارد و من ازدحام صفر را تجربه می کنم.

به نظر من ، موارد اصلی که تفاوت زیادی در پوست من ایجاد کرده اند عبارتند از:

  • به لطف گزینه خاموش شدن دوربین در زوم ، اکثر روزها از آرایش صرف نظر می کنید.
  • در واقع داشتن زمان ، انرژی و فضای ذهنی برای ایجاد یک روال مناسب برای مراقبت از پوست ، امتحان محصولات جدید و ثابت قدم بودن. عدم دیر بیدار شدن برای انجام کارهای روزمره یا خستگی بیش از حد برای تمیز کردن مناسب.
  • خوردن غذاهای سالم تر و داشتن زمان لازم برای انجام ورزش در اولویت کارها و نه انجام کارهای روزمره طولانی و رفت و آمد.
  • استرس کمتر و افزایش کورتیزول کمتر. از آنجایی که همه گیری بسیار استرس زا است ، عجیب به نظر می رسد ، اما کار در خانه به من اجازه داد تا به الگوی کاری پایبند باشم و در زمان استراحتم از کار خاموش شوم و همچنین در این استراحت ها بیرون بروم.
  • یک روال خواب مناسب و بیدار شدن طبیعی هر روز.
  • محیطی سازگار. بدون پرش از اتاق جلسات با سیستم تهویه مطبوع به دفاتر گرم و خارج از منزل.

به عنوان یک نویسنده مستقل (تصمیمی که در دوران همه گیری گرفتم) ، خوش شانس هستم که مجبور نیستم به دفتر برگردم ، اما اگر این کار را کردم – و می دانم که این موضوع در حال حاضر یک بحث بزرگ است – من برای پوست من کاملاً روده می خورم کار در خانه تغییرات زیادی را در زندگی من در سطوح مختلف ایجاد کرده است ، و نگرانی در مورد پوست من برای من بسیار مهم است.

پیش از بیماری همه گیر ، هرگز بدون آرایش بیرون نمی رفتم ، اما اکنون پوشیدن آن را یک کار سخت می بینم. آزادی برهنه شدن باعث افزایش اعتماد به نفس من شده و احساس من را نسبت به پوست من کاملاً تغییر داده است. من دیگر در مورد ظاهر خود پنهان نیستم و نگران نیستم و از آرایش برای تقویت و نه پنهان کردن هنگام استفاده از آن استفاده می کنم.

برای کسانی که به دفتر باز می گردند ، بزرگترین توصیه من این است که سعی کنند عادت های خوبی را که در طول WFH ایجاد کرده اید حفظ کنند. برای آنها وقت بگذارید ، به ویژه آنهایی که به شما احساس عالی می دهند و زندگی شما را بهبود می بخشد. ایجاد یک روال عادی نیمی از راه است ، بنابراین برای خود وقت بگذارید – اگر در 16 ماه گذشته چیزی آموخته ایم ، باید سلامت ما مهم باشد و مهربانی با خودمان بسیار مهم است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>