راشل “بهترین بدترین مویی است که زده ام

[ad_1]

بنابراین تصمیم گرفتم آن را امتحان کنم. من با انتظار زیاد روی صندلی سالن نشستم چون لبه عملی بازیکن فوتبال من تکه تکه شد و تراشیده شد. من شنا می کردم که تکه ها پایین زمین می آیند. با اتمام مرحله اول اختراع مجدد ، تنها چیزی که به آن نیاز داشتم یک لباس لغزنده شلوار ، چوکر بدلیجات و کیف کوچک بود که از خم آرنج من آویزان بود. خونسردی مطمئن راشل گرین برای گرفتن من بود. اما واقعیت این است که مناسب من نبود. نه موکسی ، نه شناسنامه جعلی و نه مدل مو. آن شب در ساحل جنوبی بدون سر و صدای زیادی به پایان رسید.

ما جگ را به داخل گاراژ فرو بردیم ، مثل نوجوانان برافروخته و اعتماد به نفس که بودیم ، خندیدیم و برای چند مرغ Shake ‘n Bake در آشپزخانه مستقر شدیم. در روزهای بعد ، من درک می کردم که شرایط من چقدر است. برای من “راحیل” چیزی غیر از تلاش بود. این یک روش شستشو و رفتن نبود. این نیاز به یک انفجار با یک برس دور دارد تا به شما در تعریف همه این حرکتها کمک کند. اما موهای من ضخیم و رطوبت در میامی ضخیم تر بود ، بنابراین حتی این کافی نبود. لایه های پشمالو در همه مکان های اشتباه جمع شده اند. آنها نمی توانستند برای یک بازی فوتبال نگه داشته شوند و هیچ مقدار سنجاق بابی نمی تواند موخوره روی سر من را کنترل کند. هنگامی که من آن برش را رشد دادم ، متوجه شدم که واقعی ترین موهای بدون زحمت من بلند ، مواج و در واقع بسیار زیبا است. مطمئن ترین مدل موی من؟ یک دم اسبی بدون مزخرف. تا به امروز ، هنوز موهایم را می پوشم. اما تلاش برای “راشل” برای من خوب بود. سرانجام ، این هدف خود را تأمین کرد زیرا به هر حال ، بخشی از یادگیری اینکه چه کسی هستید ، یادگیری آن است که نیستید.

مغز متفکر

کریس مک میلان ، آرایشگر مو (در زیر ، با مشتری دیرینه خود در سر صحنه فیلمبرداری او در ژانویه 2015) جذابیت پوشش) با ایجاد برشی که دوره ای را تعریف می کند خاموش است.

تامپسون مایکل

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>