راشل بیلسون و ملیندا کلارک به عنوان میزبان The OC Podcast

[ad_1]

THE OC ، راشل بیلسون ، (فصل 3) ، 2003-2007.  عکس: WB / مجوز: مجموعه Everett

طرفداران OC، این روز خوش شانس شما است زیرا راشل بیلسون و ملیندا کلارک اعلام کرده اند که پادکست کاملاً جدیدی را شروع می کنند و همه چیز درمورد نمایش است. نامیده می شود به The OC ، Bitches خوش آمدید، این مجموعه تمام مواردی را که باعث شده است این پدیده فرهنگی باشد که امروزه (هنوز) وجود دارد ، کشف خواهد کرد.

بیلسون به شنوندگان گفت: “سگها به The OC خوش آمدید. بیکینی ، لباس های juicy و تلفن های تلنگر خود را بگیرید زیرا هر سه شنبه به اوایل دهه 2000 برمی گردیم.” هر سه شنبه ، بیلسون و کلارک یک قسمت از نمایش را دوباره تماشا می کنند ، “مثلث های عشق ، مد و عصبانیت نوجوانان” را کالبدشکافی می کنند ، همانطور که بیلسون در تریلر قرار می دهد ، و قسمت ها شاهد نمایش اعضای قبلی بازیگران ، نویسندگان ، و نوازندگانی که در نمایش شرکت داشتند. “این پادکست بازنگری OC است ، همانطور که فقط دو سگ دیگری که آنجا بودند می توانستند انجام دهند. ما از ابتدا شروع می کنیم ، از زمانی که ما فقط ستاره مهمان بودیم. هر هفته یک قسمت را مرور خواهیم کرد ، همانطور که از کلارک توضیح داد.

پادکست به وضوح مدتی در دست ساخت است که بر اساس پست های اخیر کلارک و بیلسون در شبکه های اجتماعی منتشر شده است و صادقانه می گوییم تعجب کرده ایم که زودتر متوجه این موضوع نشده ایم! در هر صورت ، می دانید از این به بعد هر سه شنبه ما را کجا پیدا کنید. . .

اکنون به پیش پرده کامل در Spotify گوش دهید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>