راهنمای تاریخ دوست یابی دریک

[ad_1]

برخلاف تصور عمومی ، دریک در روابط زیادی نبوده است. در حالی که این هنرمند عاشق عشق است ، اما به شوخی درباره آن توضیح داد نمایش الن دی جنرس در سال 2013 که او قرارهای زیادی را برای اولین بار می گذارد. “آنها بعد از یک قرار ملاقات با من تماس نمی گیرند!” او خندید ، پس از تأیید اینکه شایعات رابطه پیرامون او و تایرا بنکس فقط همین بود – شایعات. در مورد او و کت دنیگز نیز همین طور است: “ما برای شام بیرون رفتیم ، اما این تمام شد”.

البته ، طرفداران واقعی دریک ممکن است از یادگیری این موضوع تعجب نکنند. پس از همه ، او نزدیک به یک دهه تلاش کرد تا ریحانا – TBT را به VMAs 2016 جلب کند. یک بار در سال 2018 بود که دریک از هایدی کلوم خواستگاری کرد و او را شبح کرد. کلوم به الن دی جنرس گفت که چند روز قبل از این که دریک تماس بگیرد ، به الن دی جنرس گفت که “متاسفم ، دریک. شما چرت می زنید ، از دست می دهید. منظور من را می دانید؟ او اساساً یک هفته خیلی دیر بود”.

چند سالی است که دریک تأیید یا حتی اشاره کرده است که رابطه جدی دارد. با این حال ، – به ظاهر پر زرق و برق – خرما متوقف نشده است. در این ماه ، دریک در حال صرف یک شام خصوصی با مدل Johanna Leia در استادیوم داجرز مشاهده شد. (این سازمان به ABC7 تأیید کرد که دریک برای تحقق تاریخ “کمک قابل توجهی” به بنیاد لس آنجلس داجرز انجام داده است.) آیا این می تواند فصل بعدی در تاریخ دوست یابی دریک باشد؟ گفتن این خیلی زود است – بنابراین ، در حال حاضر ، بیایید نگاهی بیندازیم به اینکه رپ در طول این سالها با چه کسانی مرتبط بوده است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>