راهنمای دریافت موم برزیل برای اولین بار

[ad_1]

موم های برزیل نباید پیچیده باشند یا چیزی برای ترس از آن وجود دارد ، اما از آنجا که عمل بدست آوردن آن بسیار صمیمی و شخصی است ، ما تمایل داریم که کل فرآیند را نادیده بگیریم. چه اولین بار باشد و چه طرفدار باشید ، ایده باز شدن پاها به روی یک غریبه (یا نوع آشنایی که فقط هر چهار تا شش هفته فقط یک ساعت می بینید) می تواند برای هرکسی اعصاب خردکن باشد. اما لازم نیست یک معامله بزرگ باشد – واقعاً. در اینجا پاسخ هر س questionال ممکن است داشته باشید ، چه تازه وارد باشید و چه عادی ، قبل از اینکه روی میز موم بخوابید و وارد رطوبت شوید.

سوالاتی که باید قبل از موم بپرسید

چگونه یک موم خوب پیدا کنم؟

یک متخصص زیبایی یا موم خوب به همان اندازه یافتن یک آرایشگر خوب مهم است. شما می خواهید شخصی را پیدا کنید که به وی اعتماد داشته باشید و همچنین دارای مجوز و آموزش اپیلاسیون برزیل باشد. فقط به این دلیل که شما دوستی دارید که دوستی دارد که ممکن است علاقه مند باشد کار برزیلی ها را شروع کند ، به این معنی نیست که باید به آنها اجازه دهید از نزدیک و از نزدیک صحبت کنند.

شما می خواهید اطمینان حاصل کنید که آنها در بین جلسات کاغذ روی میز موم را تغییر می دهند و البته کارهای غیر بهداشتی مانند فرو بردن مضاعف (که اصطلاحی برای استفاده مجدد از چوب موم از مشتری های قبلی و / یا نوارهایی برای از بین بردن موها). جینا پتاک ، متخصص زیبایی و مدیر آموزش مرکز واکس اروپا می گوید: “غوطه وری دو برابر بسیار بهداشتی نیست و می تواند باعث شیوع باکتری و عفونت بین مهمان شود.” اصولاً ، شما می خواهید قبل از رفتن به مرکز کار خود اطمینان حاصل کنید که در تمیزترین محیط قرار دارید.

خوب ، اما چگونه موهایم را آماده کنم؟

پتک توضیح می دهد که برای اینکه بهترین تجربه موم را بدست آورید ، می خواهید مطمئن شوید که طول موهای شما حداقل یک چهارم اینچ است – به اندازه یک آب پاش. اگر عادت به تراشیدن مو دارید ، پتک توصیه می کند حداقل 5 روز قبل از قرار ملاقات با تیغ ریختن ، یا اگر موهای شما با سرعت بیشتری از دیگران رشد می کند ، تیغ را پایین بگذارید. وی توضیح می دهد: “نگران نباشید ، موهای شما هرگز نمی تواند برای دیدن ما طولانی باشد. همه متخصصان موم ما ماهرانه آموزش دیده اند تا با همه انواع پوست و مو کار کنند.”

من هم می خواهم این تجربه دلپذیر را برای واکس خود ایجاد کنم. چطور می تونم کمک کنم؟

برای تسکین ناراحتی ، می توانید یک مسکن بدون نسخه ، مانند Tylenol ، حدود 30 دقیقه قبل از ملاقات سارا بورگوین ، متخصص زیبایی در میشیگان که در Spa Elina Organics کار می کند ، استفاده کنید. نگران نباشید – آنها تقریباً همه چیز را دیده اند. وی می گوید: “اگر اولین بار است که اصلاح می کنید ، به یاد داشته باشید که اولین بار ممکن است کمی ناراحت کننده باشد اما از آنجا که اپیلاسیون باعث ریزش مو از ریشه می شود ، با رشد موهای نازک و نرم هر بار راحت تر و راحت تر خواهید شد” پتک او همچنین می گوید که برای سومین بار ، اکثر مردم حتی آن را احساس نمی کنند. اصلی ترین کاری که می توانید انجام دهید این نیست که در طولانی مدت اوضاع را برای خودتان بدتر کنید ، که در سوال بعدی به آن خواهیم رسید.

آیا برای آماده سازی پوست باید کاری انجام دهم؟

لایه برداری از پوست قبل از موم کاملاً ضروری نیست ، اما در مرحله بعدی آماده سازی است و ممکن است به شما کمک کند تا یک موم تمیزتر تهیه کنید. چیزی که به شما هم کمک کند؟ پتک می گوید: “روز رزرو خود از مصرف الکل و کافئین خودداری کنید.” رفتن به یک نوشیدنی برای آرام کردن اعصاب قبل از این که یک دسته مو از نیمه پایین بدن خارج شود ممکن است ایده خوبی به نظر برسد ، اما … فقط این کار را نکنید ، زیرا الکل باعث حساسیت بیشتر شما می شود ، که می تواند در واقع به یک تجربه بسیار دردناک تر منجر می شود.

هادلی کینگ ، متخصص پوست مستقر در نیویورک توضیح می دهد: “مطالعات نشان داده است که استالدئید ، یک محصول تجزیه کننده الکل ، می تواند نوع خاصی از گیرنده های درد را تحریک کند.” “بنابراین بهتر است از کوکتل قبل از موم صرف نظر کنید زیرا می تواند حساسیت شما را بیشتر کند.” چیز دیگری که باید از آن بگذریم؟ یک فنجان قهوه. پتك با تاكید بر یك نكته دیگر مربوط به نوشیدنی می افزاید: “كافئین منجر به حساسیت بیشتر پوست می شود و همچنین می تواند باعث افزایش درد در هنگام واك شود”: بهتر است مرطوب باشید تا پوست به راحتی مو از بین برود.

چه چیزی درباره تجربه موم خود بدانید

با من واقعی باش: این چقدر آسیب می بیند و چه مدت طول می کشد؟

پاسخ چندان خوبی وجود ندارد ، زیرا نحوه احساس درد در فرد می تواند بسته به تحمل درد فردی و تعداد دفعاتی که واکس برزیل دریافت می کنید ، متفاوت باشد. اما پاتک توضیح می دهد که استفاده از موم با کیفیت بالاتر باعث می شود که موها به طور مثر برداشته شوند ، در حالی که درد و ملایم تر بودن پوست را نیز به حداقل می رسانند و تجربه راحت تری را هنگام نشستن ایجاد می کنند. بورگوین توضیح می دهد که موم سخت مومی ترجیحی برزیلی هاست ، اگرچه نوع موم ممکن است در دست تکنسین شما باشد. س Askال کنید و دوباره بررسی کنید که آیا آنها از موم با مواد مغذی مفید برای پوست شما استفاده می کنند – از بین بردن موهای قندی برای واکس های برزیل نیز بسیار مناسب است ، زیرا نرم تر و محلول در آب است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>