راه اندازی بهترین محصولات مراقبت از پوست در ژوئیه 2021

[ad_1]

قبل از همه گیری ، صنعت زیبایی از قبل با سرعت سرسام آوری در حال رشد بود ، با پرتاب های جدید در هر روز هفته. اما بعد از گذشت بیش از یک سال از کنار گذاشتن آرایش (اگر در حین قفل کردن هر روز از پایه استفاده می کردید ، ما شما را به طور جدی تحسین می کنیم) و تمرکز روی وضعیت پوست خود ، به ویژه بخش مراقبت از پوست منفجر شد. از راه اندازی ها و همکاری های جدید گرفته تا هجوم اخیر خطوط مراقبت از پوست توسط افراد مشهوری مانند جنیفر لوپز و آلیشیا کیز ، پیگیری همه جدیدترین و عالی ترین ها و همچنین آنچه در اینجا در انگلیس بدون پرداخت هزینه گزاف در دسترس است ، دشوار است. هزینه حمل و نقل. خوب ، این همان جایی است که ما وارد آن می شویم. هر ماه ، جالب ترین راه اندازی محصولات مراقبت از پوست را که به انگلستان وارد می شوند ، جمع می کنیم ، از مارک های کلاسیک گرفته تا تازه واردین ایندی و تمام سرم ها ، کرم ها و ضد آفتاب ها در این بین.

ژوئیه 2021 یک ماه بزرگ است ، و نه فقط به این دلیل که دولت همه محدودیت های ویروس کرونا را لغو می کند (گرچه ، ما به شما توصیه می کنیم با ماسک در داخل خانه و حمل و نقل عمومی احتیاط کنید و هرچه سریعتر لگن خود را بگیرید). چه شما عاشق مراقبت از پوست باشید و چه بخواهید سرانجام یک رژیم مراقبت از پوست را برای خود تنظیم کنید ، برایتان جالب خواهد بود که بدانید آلیشیا کیز دامنه مراقبت از بدن خود را به Harrods آورده است ، برند تجاری انگلیس Scientia طیف وسیعی را راه اندازی کرد برای پوست های گرفتگی ، مستعد آکنه ، و Foreo دارای چند ابزار جدید برای صورت است.

برای کشف همه محصولات مراقبت از پوست که در این ماه وارد انگلیس می شوند ، به مطالعه ادامه دهید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>