راه اندازی بهترین محصولات مراقبت از پوست در سال 2021 در انگلیس

[ad_1]

گرچه ممکن است ما ندانیم که 2021 چه چیزی برای ما ذخیره کرده است (و بعد از سال گذشته ، هیچ چیز ما را متعجب نخواهد کرد) ، انجام دادن می دانم که این شامل بسیاری از راه اندازی های باورنکردنی مراقبت از پوست است.

هنگامی که نوبت به عرضه محصولات جدید می رسد ، مارک های زیبایی واقعاً از سال 2021 شروع می کنند. با شروع اولین روز ماه ، فیل مست به دعاهای ما پاسخ داده است سرانجام درمان پرفروش TLC Sukari Babyfacial در انگلستان را کنار گذاشت. دقیقاً به دنبال این اولین تلاش برای مراقبت از پوست برای Morphe 2 است ، محدوده مقرون به صرفه و بدون سر و صدا که شامل 5 محصول است و اولین بار است که شاهد استفاده ترکیبی از رتینول و روغن CBD از انتخاب Paula’s Choice هستیم.

ما تردید داریم که با شروع سال ، پرتابهای هیجان انگیز کندتر شوند. فروش ابزارهای مراقبت از پوست و پوست (ما در حال بررسی شما هستیم ، NuFace و Foreo) در حین قفل شدن در سال 2020 رشد کرد و به نظر می رسد که مردم این عشق تازه پیدا شده برای مراقبت از پوست خود را در سال جدید نیز دوست خواهند داشت.

در پیش رو ، از نزدیک ترین جالب ترین موارد پرتاب مراقبت از پوست که در سال 2021 در انگلیس فرود آمد را ببینید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>