رایان رینولدز به بلیک لایو کمک کرد تا موهای خود را در خانه رنگ کند

[ad_1]

نیویورک ، نیویورک - 02 مه: رایان رینولدز و بلیک لایولی در مراسم اکران فیلم

در حالی که دیگران روز ولنتاین را جشن می گرفتند ، رایان رینولدز در 14 فوریه با بلیک لایولی آرایشگر بازی می کرد. این زوج در حمام خود بیرون آمدند تا کار رنگ آمیزی موهای لیولی را بر عهده بگیرند و با یک ویدیوی سریع در اینستاگرام آزمایشات سخت را ثبت کنند. اما بهترین قسمت از این تجربه DIY کاملاً قابل خواندن عنوان عنوان Lively بود: “آن زمان من آرایشگرم را پیدا کردم.”

در این ویدئو ، هنگامی که رینولدز با رنگ ، مجهز به دستکش و چهره بسیار جدی بازی می شود ، می توان لایو را در حال بریدن موهای بلوند کثیف خود دید. هیچ توضیحی دقیقاً در مورد مدت زمان انجام کار موقت سالن ارائه نشده است ، اما تعهد رینولد به این فرآیند بی نظیر بود ، که باعث شد یک نفر در اظهار نظرها این زن و شوهر را “اهداف” اعلام کند ، در حالی که مندی کالینگ گفت: “این همه داغ است.”

برای کسانی که از نتیجه نهایی تعجب می کردند ، لایولی یک سلفی با رینولدز به اشتراک گذاشت که فقط می توانیم تصور کنیم بعد از آزمایش رنگ مو DIY انجام شده است و او طبق معمول خیره کننده به نظر می رسید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>