رایان رینولدز رنگ آمیزی موهای بلیک لایولی همان چیزی است که عشق واقعی به نظر می رسد – ویدئو

[ad_1]

باورش سخت است که تقریباً یک سال پیش بود که در تلاش برای تازه نگه داشتن رنگ موهای خود هنگام جداسازی در نزدیکی شروع بیماری همه گیر ویروس کرونا ، بلیک لایولی یک کیت در خانه از رنگ گرای رونا اوکانر درخواست کرد که توسط هیچ کس دیگری به غیر از شوهرش اداره نمی شود ، رایان رینولدز. در آن زمان ، بلیک نتایج را به اشتراک نگذاشت. اما اکنون ، او به ما نگاه می کند که به نظر می رسد وقتی رینولدز به ریشه های خود نگاه می کند.

روز یکشنبه ، 14 فوریه ، لایولی یک ویدیوی مرور زمان را در اینستاگرام به اشتراک گذاشت که نشان می دهد این زن و شوهر در یک حمام مشغول انجام یک جلسه رنگ آمیزی مو نسبتاً حرفه ای هستند. در ابتدا ، به نظر می رسد که رینولدز به عنوان دستیار مشغول خدمت است زیرا لایولی موهای خود را با دقت برش داده و آنها را جمع می کند. اما بعداً می بینیم که رینولدز هنگامی که ریشه های لایولی را با معجون داخل کاسه رنگ می کند ، دستانش را می کشد و قلم مو را به دست می گیرد.

در اسلاید بعدی ، نتایج دوست داشتنی جلسه رنگ آمیزی زن و شوهرها را در یک سلفی آفتابی مشاهده می کنیم ، بور طلایی پر جنب و جوش مانند همیشه زیبا ظاهر می شود.

لایولی به عنوان عنوان نوشت: “آن زمان من آرایشگر خود را پیدا کردم.” مشخص نیست که این فعالیت روز ولنتاین این زوج بوده است یا این ویدئو مربوط به ماه ها قبل است و اکنون فقط به اشتراک گذاشته می شود ، اما به هر ترتیب ، به طور جدی چشمگیر است. و دوستان مشهور آنها موافق هستند.

جاناتان ون نس در نظرات خود نوشت: “بخش بندی واقعاً خوب است …” ، در حالی که اشلی تیزدیل گفت: “چه کاری نمی تواند انجام دهد ؟!” و گال گدوت اظهار نظر کرد ، “حالا این عشق است !!.” در همین حال ، مارتا استوارت از فرصت استفاده كرد و قیچی های هرس مارك خود را – و ظاهراً خود – برای اهداف آرایش مو توصیه كرد و نوشت: “در واقع محافظان جدید @ MarthaStewart48 من كار فوق العاده ای انجام می دهند! من 24 ساعت شبانه روز در دسترس هستم.”

شاید تعجب آور نباشد که لایولی برای ملاقات مو در خانه به رینولدز مراجعه کرد. پس از آن ، رینولدز در اوایل آوریل سال گذشته به استفان کولبرت گفت که با وجود این واقعیت که دفعه قبل او سعی کرده بود موهایش را بکشد ، اجازه می دهد لیولی موهای خود را در خانه بماند ، “به نظر می رسید او” d کار را فقط با استفاده از فندک یا مانند دستکشهای ساخته شده از کاغذ سنباده انجام داد. “

خوشبختانه ، به نظر می رسد رینولدز برای لایولی به عنوان یک رنگ شناس بسیار ماهرتر از آن است.


اطلاعات بیشتر در مورد رنگ مو:


اکنون 100 سال رنگ مو را بررسی کنید:

مارسی را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر، یا مشترک خبرنامه Allure شوید برای داستان های زیبایی روزانه که به صندوق ورودی شما تحویل داده می شوند

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>