رجینا کینگ درباره ارتقاiversity تنوع در جشنواره فیلم کن

[ad_1]

کنز ، فرانسه - 16 ژوئیه: رجینا کینگ در 74 امین جشنواره سالانه فیلم کن در 16 ژوئیه 2021 در کن ، فرانسه در Kering Women In Motion شرکت می کند.  (عکس از ویتوریو زونینو سلوتو / گتی ایماژ)

رجینا کینگ با شروع جشنواره فیلم کن ، در مبارزه برای تنوع در هالیوود قهرمان است. در طول مصاحبه ای برای Kering Women in Motion Talk در فرانسه در 16 ژوئیه ، کارگردان و بازیگر برنده اسکار نیاز به نمایندگی بیشتر در کل صنعت فیلم به طور کلی و چگونگی برنامه ریزی برای هدایت گفتگو را از طریق کار خود به عنوان کارگردان ابراز داشت. . وی گفت: “ما راهی برای رفتن داریم اما بخشی از آن ادامه خواهد داشت ، حتی اگر مخاطب نمی خواهد آن را بشنود ، گفتگوها باید ادامه یابد.”

“اجازه ندهید ترس شما را ساکت کند. س Askال کنید و به پاسخها گوش دهید.”

اگر خیابان بیل می توانست صحبت کند star همچنین اشاره کرد که نقدهای کارگردانی نامزدهای امی در این هفته نسبت به سال گذشته 10 درصد کاهش داشته است ، در حالیکه زنان از 47 نامزد دریافت رده های کارگردانی امسال تنها 11 نفر را تشکیل می دهند. وقتی از وی س askedال شد که توصیه او برای یک زن جوان یا هنرمند علاقه مند به کار حرفه ای کارگردانی چیست ، رجینا خواست: “اجازه ندهید ترس شما را ساکت کند. س Askال بپرسید و به پاسخ ها گوش دهید. واقعاً مهم است که سوالات اشاره شده و پاسخها را بشنوید و هرگز احساس نکنید چیزی به عنوان سوال گنگ وجود دارد. سumbال گنگ سوالی است که مطرح نشده است. “

رجینا ، که اولین کارگردانی خود را در سال 2020 با یک شب در میامی، می داند که راه تغییر آسان نیست ، و مبارزه برای تنوع بیشتر در هالیوود را بسیار مهمتر می کند. وی گفت: “چیزی به عنوان آمادگی کامل وجود ندارد.” “هرگز وقت کافی نیست ، بنابراین جنگهای خود را عاقلانه انتخاب کنید زیرا نمی خواهید وقت خود را برای بحث در مورد چیزی که مهمترین چیز نیست یا قرار نیست داستان را پیش ببرد هدر دهید.”

فشار برای شناخت برابر زنان در هالیوود همچنان ادامه دارد ، اما رجینا منتظر دیدن نسل های بعدی فیلمسازان زن است که داستان های خود را تعریف می کنند و با تقسیم استعدادهای خود به دنیا ، نیاز به تنوع را گسترش می دهند. وی گفت: “ما باید این واقعیت را روشن كنیم كه همه چیز انعكاس دهنده آنچه بقیه جهان به ویژه در آمریكا نشان می دهند نیستند.” “این صادرات ما به جهان است – فیلم ها. ما باید همچنان بخواهیم داستان های گفته شده از و از منظرهای مختلف را ببینیم.” مصاحبه کامل رجینا را اینجا ببینید.

https://www.youtube.com/watch؟v=5eSzjL_yawQ

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>