ردیف مجازی جیوانچی پر از افراد مشهور در لیست A بود

[ad_1]

اگر از خود می پرسید که چگونه مارک های لوکس ردیف اول نشستن افراد مشهور را با نمایش های مجازی اداره می کنند ، نگاهی به جیوانچی بیندازید. متیو ویلیامز ، مدیر خلاق برند ، به برخی از شیک ترین دوستان خود در لیست A دست زد تا از راحتی خانه های خود در این نمایشگاه شرکت کنند. کندال جنر جدیدترین مجموعه این برند را که در هفته آخر هفته مد پاریس برگزار شد ، با انتشار یک سری عکس از خودش که قطعاتی از خط جدید را پوشیده است ، جشن گرفت. این مدل 25 ساله در یک جفت چادر چرمی ظاهر شده بود که دارای جزئیات زیپ بود و با یک صفحه لوله و یک کت چرمی به سختی جفت شده بود. حتی سگ او در عکس ها ظاهر شد. خواهر کندال ، کیم کارداشیان نیز با ظاهری رسمی تر متشکل از یک لباس سبز زیتونی با تزئینات ، از خانه اش وارد خانه شد.

خانواده کارداشیان / جنر تنها کسانی نبودند که به طور مجازی در صف اول نشستند. بلا حدید مجموعه ای از تصاویر را با پوشیدن شلوار گشاد همراه با یک دکمه پایین و یک جلیقه منتشر کرد. اسطوره سوپرمدل ، کیت ماس ​​، یک لباس چرمی کت و شلوار پوشیده بود ، در حالی که آن هاتاوی یک لباس برش قرمز با یک بلیزر در بالا پوشید. برای دیدن ردیف جلوی شیک به خواندن ادامه دهید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>