رنگ موهای هیلاری داف آبی روشن در حالی که 8 ماه باردار است

[ad_1]

موهای هیلاری داف دوباره آبی است و از همیشه روشن تر است. این بازیگر که به تازگی فیلمبرداری فصل آخر را به پایان رسانده است جوان تر در شهر نیویورک ، به محض بازگشت به خانه خود در لس آنجلس ، موهای خود را با آب نبات آبی رنگ کرد. وی در اینستاگرام ، در کنار عکس ها و فیلم های موهای رنگ شده و روند کل روز قبل ، در اینستاگرام نوشت: “خوب … شما حدس زده اید.” “لحظه ای که از نیویورک به خانه برگشتم نیاز به تغییر داشتم.”

“او از بسیاری جهات هدف است ، اما حامله بودن و با اعتماد به نفس بسیار زیاد این رنگ را بهم می زند!”

اما داف ، که هشت ماهه باردار است ، قول داد که با رنگ جدیدش به هیچ چیز اشاره ای نمی کند. وی ادامه داد: “قسم می خورم که این به معنای پسر بودن من نیست … مادرم فکر کرد که من سعی دارم به همه چیزی بگویم! ما هنوز نمی دانیم چه کسی آپارتمان من را اشغال کرده است – اما به زودی اعلامیه اخراج می شود – سابق … ” در ویدئویی که در چرخ و فلک به اشتراک گذاشته شد ، مادر دو نفر این موضوع را فاش کرد واقعی دلیل پشت تغییر شکل موی او: “من نمی دانم پسر یا دختری دارم ، اما ، می دانید ، من باید به نوعی از آن لذت ببرم ، بنابراین او برای مدتی آبی است!”

داف در آوریل 2020 در ابتدا در قفل های بلوندش با رنگ آبی معامله می کرد ، اما این بار ، او به آرایشگران مشهور و صاحبان سالن Nine Zero One نیکی لی و ریاونا کاپری برای این کار ضربه زد ، که به چهار فرمول مختلف نیاز داشت و یک روز کامل لی گفت: “هیلاری با رنگ موی سرگرم کننده غریبه نیست.” “او در حین قفل کردن موهای خود را رنگ آمیزی کرد. این ترکیب آبی فقط به او ضربه می زند!” وی ادامه داد: “او از بسیاری جهات هدف است ، اما حامله بودن و با اعتماد به نفس بسیار زیاد این رنگ را از بین می برد!” پیش رو ، عکس های رنگ پر جنب و جوش جدید هیلاری را از همه زوایا بررسی کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>