رنگ موی دو رنگ جدید Kehlani باعث می شود آنها مانند Cruella De Vil داغ به نظر برسند – دیدن عکس ها

[ad_1]

خواننده مستقر در کالیفرنیا کهلانی به طور معمول بهترین زندگی خود را به عنوان یک سبزه زندگی می کند. اگرچه رنگ موهای آنها مطابق سایه طبیعی باقی مانده است – منهای دوره ای که آنها دارای رنگ های برجسته بلوند است – آنها به ندرت در تغییر مدل دادن تردید می کنند. (بعضی از نمونه ها: باب موج دار و طبیعی آنها ، یک دم اسبی لک خورده). اما به نظر می رسد سال 2021 سالی است که او تصمیم گرفته است موهای رنگ شده را در آغوش بگیرد ، و این کار را با سبک سیاه و سفید جدید دو رنگ آغاز می کند که حتی باعث می شود Cruella De Vil در مسیرهای خود متوقف شود.

این خواننده و رقصنده دو ظاهر متفاوت را به نمایش گذاشته است که رنگ موی جدیدی را که پرستون وادا آرایشگر ایجاد کرده است به نمایش می گذارد. در اولین عکس ، کهلانی قسمت بیشتری از ماسک خود را با دو قرقره راست پشت به آغوش می کشد. برخلاف نماد شیطانی مورد علاقه همه Cruella De Vil ، موهای آنها از یک طرف کاملاً سفید و از طرف دیگر سیاه نیست. سمت چپ سر او یک سایه بلوند پلاتینی دارد که عمدتا به سمت جلو است – شما می توانید یک تکه موی سیاه را در نزدیکی تاج سر او ببینید. سمت راست یک رنگ سیاه و سفید جت با یک نوار سفید چسب نزدیک گوش ، شبیه به خز پوست است.

در عکس دوم ، آنها مدل مو را کاملاً با موج انگشتان مجسمه سازی شده ماهرانه تغییر می دهند. تکه های بلوند و سیاه مو به زیبایی به سبک حلقه ای با هم ترکیب می شوند. بر خلاف آرایش موجود در عکس اول که چشم دودی دارند ، آنها یک رنگدانه صورتی روشن بر روی گونه ها و چشم ها می پوشند تا شستشوی رنگی به آنها اضافه شود.

جای تعجب نیست که کهلانی هم در گوشه گوش خود و هم در امواج انگشتی مثل همیشه خوب به نظر می رسد و واقعاً همه کاره بودن آنها را به نمایش می گذارد. ما از دیدن مادر یک بچه که در گروه رنگ مو فرو رفته است بسیار هیجان زده هستیم و امیدواریم که آنها به زودی آزمایش رنگ های دیگر را شروع کنند. بدون درنظرگرفتن ، ما اینجا خیلی آرام نخواهیم بود.


داستانهای بیشتری درباره رنگ مو بخوانید:


اکنون از خواننده R&B Monica لذت ببرید که برخی از چهره های مورد علاقه خود را بازسازی کند:

فراموش نکنید که Allure را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>