رنگ موی رنگین کمان قطعه رنگ ترند 2021

[ad_1]

ما قطعات پول را به دلیل توانایی آنها در ایجاد بعد در موهایمان و روشن شدن چهره هایمان دوست داریم. جک هاوارد ، متخصص بلیاژ و رنگ آمیزی مستقر در لندن ، توضیح داد: “تکه های پول به قرار دادن استراتژیک رنگ های روشن تر در امتداد تکه های فرم دهنده صورت با استفاده از تکنیک balayage اشاره دارد.” سال گذشته ، این روند با اغراق در این تکه های سبک تر مو برای ایجاد تکه های پول سنگین ، یک گام فراتر رفت ، که واقعاً موهای سر را جمع می کند و کمی چشمگیرتر می کند. اکنون ، این نکات برجسته چاق گرفته شده است حتی بیشتر با قطعات پول رنگین کمان. اگر قبلاً روند قطعات پول را دوست داشتید ، می خواهید این نسخه جدید جسورانه و پر جنب و جوش را مورد ستایش قرار دهید.

رنگ آمیزی مستقر در تگزاس و صاحب Hair by Love Salon Cyrell Cook استاد اصلی این ظاهر بی نظیر و رویایی رنگ مو است ، که بعد از اینکه خواستار آزادی خلاقیت خود با مشتری شد ، ایجاد کرد. مشتری او می خواست “جاز کند [her hair] کوک به POPSUGAR گفت: “هنگامی که دی جی بود اما همچنین می خواست چیزی را که بتواند صدای او را پایین بیاورد کاهش دهد.” “افکار من به سمت پول افتاد ، اما آن را رنگین کمان کن!”

قطعات پول خیلی خوب کار می کنند زیرا وقتی آنها با رنگ طبیعی کار می کنند ، “مشتری ها وقتی موهایشان در اطراف خط موهایشان روشن است ، احساس درخشندگی بیشتری می کنند ، بنابراین من فکر می کنم که این قطعه پول صورت را به زیبایی قاب می کند و باعث می شود مشتری ها کدرتر و روشن تر شوند.” وی افزود: “روندها از مد خارج می شوند ، اما همه کاره بودن قطعات پول آن را بسیار جذاب می کند.”

اما ، مانند بیشتر موهای منحصر به فرد به نظر می رسد – به خصوص رنگ موهای رنگین کمان که چندین سایه را شامل می شود – ایجاد آنها آسان نیست. این قطعات خاص رنگین کمان به چند مرحله پیچیده نیاز داشتند. ابتدا کوک رنگ موی طبیعی مشتری خود را با استفاده از روشن کننده و تولید کننده حجم کم به پایه بلوند رساند. پس از پردازش ، او موها را شسته و خشک می کند.

بعد ، جایی است که جادوی واقعی اتفاق افتاده است. کوک با استفاده از رنگهای نیمه دائمی Pulp Riot تعدادی سایه رنگین کمان را مخلوط کرد و خاطرنشان کرد که Pulp Riot فرموله شده است که هنگام شستشو به رنگهای دیگر خون نریزد ، بنابراین یک انتخاب مناسب برای این ظاهر است. کوک سپس تکه های فر مو را به صورت جداگانه درآورده و رنگهای رنگین کمان را در بخشهای 3/4 اینچی نقاشی می کند. برای اطمینان از رنگین کمان بودن کل پول ، او ابتدا نقاشی زیر لایه های هر بخش را شروع کرد و سپس به سمت لایه بالایی مو از طریق خط مو کار کرد – “بخش بعدی را روی قسمت قبلی که رنگ آمیزی شده بود” رنگین کمان ، “توضیح داد.

از آنجا که سایه ها بسیار پر جنب و جوش هستند ، بعضی از رنگها خیلی زودتر از رنگهای دیگر کمرنگ می شوند ، کوک گفت که برای جلوگیری از این کار ، او توصیه می کند که شامپو و تهویه مطبوع در آب سرد تهیه شود ، زیرا آب گرم باعث خونریزی و محو شدن سریع رنگ می شود. همچنین از گرمای بسیار زیاد هنگام استایل برای جلوگیری از بهترین طول عمر از سایه ها باید خودداری شود.

اگر مشتاق هستید که قبل از افتتاح سالن ها این روند را در خانه امتحان کنید ، آماده باشید زیرا اگر حرفه ای نیستید انجام قطعات پول رنگین کمان بسیار سخت است. کوک گفت اگر می خواهید موهای خود را در حین قفل کردن تجربه کنید ، رنگها را رنگ کنید (این رنگ موقت را به جای رنگ آمیزی دائمی تارها روی موهای خود قرار دهید) در سایه های پاستلی یا درمان براق در خانه. وی توصیه کرد که از بلوز ، بنفش و سبزها دور باشید زیرا تمایل بیشتری به موی شما دارند و از بین بردن آن دشوارتر است. اما اگر می خواهید تکه های پول رنگین کمان را امتحان کنید و از نظر ظاهری به اندازه کوک خوب است ، از 12 آوریل که دوباره آرایشگاه ها دوباره باز می شوند ، به متخصصان مراجعه کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>