رنگ موی سبز زیر لایه جدید سبز پاریس جکسون را ببینید

[ad_1]

UNIVERSAL CITY، CALIFORNIA - 26 ژوئن: پاریس جکسون در CTAOP's Night Out 2021: Fast and Furious در Universal Studios Backlot در تاریخ 26 ژوئن 2021 در شهر جهانی ، کالیفرنیا.  (عکس از Jon Kopaloff / گتی ایماژ)منبع تصویر: گتی / جون کوپالوف

چرا فقط می توانید یک روند جدید رنگ مو را امتحان کنید وقتی می توانید دو حالت را با هم مخلوط کنید تا کاملاً مختص ظاهری شما باشد؟ به نظر می رسد این طرز تفکر پاریس جکسون باشد. پس از بازدید از آرایشگر مشهور و صاحب Nine Zero One ، Riawna Capri ، مدل با استفاده از رنگ سبز تیره زیتونی – روند بزرگ دیگری برای پاییز ، روند رنگ مو زیر لایه را امتحان کرد.

در عکسی که کاپری در 28 ژوئن منتشر کرده و ظاهر جدید آن را نشان می دهد ، جکسون ماسک صورت با موهای بلند خود را در یک قسمت میانی و موج های ساحلی سست استفاده کرده است. نیمه بالایی موهای او یک رنگ بلوند کثیف دارد در حالی که نیمه پایین یا زیر آن یک رنگ سبز زنده است. عنوان Capri در اینستاگرام می گوید: “ParisJackson با برخی از برنامه های #EmeraldCity. مسدود کردن رنگ به عقب برگشته است! این جالب بود.”

“مسدود کردن رنگ” ، همانطور که کاپری آن را نامید ، شامل رنگ آمیزی قسمت هایی از مو با رنگ متفاوت از بقیه قسمت های سر برای ظاهری با کنتراست بالا است که واقعاً ظاهر می شود. این روند مدتی است وجود داشته است اما در طول سالها محبوبیت آن کاهش یافته و اشکال مختلفی به خود گرفته است. نسخه 2021 این روند شامل رنگ آمیزی سایه دیگری از نیمه پایین موهای شما برای یک لحظه رنگ چشم پوشی است.

نگاهی به رنگ جدید لایه زیرین سبز زیتونی تیره جکسون که در پیش است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>