رنگ موی طبیعی آنیا تیلور-جوی چیست؟

[ad_1]

پاریس ، فرانسه - 03 مارس: آنیا تیلور-جوی در نمایشگاه Miu Miu به عنوان بخشی از هفته مد پاریس لباس زنان پاییز / زمستان 2020/2021 در 03 مارس 2020 در پاریس ، فرانسه شرکت می کند.  (عکس از Jacopo Raule / گتی ایماژ)

منبع تصویر: گتی / ژاکوپو راول

آنیا تیلور-جوی ممکن است قرمزپوش پرشور و شطرنج بازی کند ملکه Gambit، اما رنگ موی واقعی این بازیگر در واقع به رنگ شخصیت او نزدیکتر است اما. همانطور که تیلور-جوی با آن باب قرمز کوتاه مانند بث هارمون خوب به نظر می رسید ، این فقط یک کلاه گیس بود و رنگ طبیعی موهای او بلوند است.

چه برای یک نقش و چه برای یک رویداد فرش قرمز ، کلاه گیس و موی سر بهترین دوست یک فرد مشهور است که می خواهد ظاهر خود را تغییر دهد و با مو آزمایش کند. اغلب اوقات وقتی به نظر می رسد شخصی اصلاح موی شدید یا تغییر رنگ کرده است ، این یک کلاه گیس خوب است. علاوه بر تعداد زیادی کلاه گیس رنگارنگ که تیلور-جوی در طول سالها از آن استفاده کرده است (از جمله یک عدد بنفش نئون) ، او سایه های واقعی موهای خود را از قهوه ای تیره ، بلوند کاراملی و بلوطی رنگ کرده است ، اما او همیشه به ریشه های بلوندش برمی گردد بعد از. ببینید تیلور-جوی به عنوان یک سبزه پیش رو به نظر می رسد.

نیویورک ، نیویورک - 07 مارس: آنیا تیلور-جوی بازیگر از ساخت بیلد بازدید کرد تا درباره

منبع تصویر: گتی / دزیره ناوارو

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>