رنگ ناخن زشت و زیبا بزرگترین روند مانیکور سال 2021 است

[ad_1]

اگر چیزی وجود داشته باشد که من آن را بخورم ، این رنگ آمیزی ناخن های خودم است. اما بیایید واقعیت داشته باشیم – هر دو هفته یکبار مراجعه به سالن ارزان نیست و برای سال گذشته یا همین حدود ، حتی واقع بینانه هم نبود. بعد از زیاد از آزمون و خطا ، من بالاخره یاد گرفتم ناخن های خودم را در راحتی خانه خودم نقاشی کنم. اما هنوز هم برای من سخت ترین جنبه رنگ آمیزی ناخن های خودم انتخاب رنگ است.

در یک آرایشگاه ناخن ، با تمام سایه های زیبا به دیوار خیره می شوید و این احساس سخت ترین تصمیمی است که باید در تمام زندگی خود بگیرید. در خانه ، ممکن است از هر مارکی که فکرش را می کنید جعبه کفش قدیمی خود را که پر از لاک ناخن است ، بیرون بیاورید. (یادداشت کناری: ممکن است بخواهید تاریخ انقضا آنها را بررسی کنید.) با این همه رنگ و پرتاب زیاد ، چگونه “یکی” را انتخاب می کنید؟

برای دستیابی به شما (جنبه هایی که به طور قطع در نظر گرفته شده است) ، ما بهترین سایه های لاک ناخن را که تاکنون در سال 2021 راه اندازی شده اند ، با فرمول های مناسب در هر نقطه قیمت و هر پایان قابل تصور جمع آوری کرده ایم. آماده شوید تا مورد علاقه جدید خود را پیدا کنید.

تمام محصولات برجسته در Allure توسط ویراستاران ما به طور مستقل انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون وابسته به دست آوریم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>