رنگ های پنتون که در پاییز / زمستان 2021 سبک دارند

[ad_1]

اگر در کمد های پس از قفل شدن به چیزی نیاز داشته باشیم ، آن رنگ است. بعد از یک سال تعویض لباس خواب خاکستری برای لباس های سیاه ، تقریباً وقت آن رسیده است که پا به بیرون بگذارید و توسط جهان دیده شوید. بهترین راه برای این کار؟ در یک پالت متوقف کننده نمایش. اگر نمی دانید از کجا شروع کنید ، Pantone اینجا است تا راه را راهنمایی کند.

پس از ماه مد ، Pantone گزارش Fashion Color Trend Report – پیش بینی تخصصی خود را در مورد داغترین رنگها برای مراقبت به اشتراک می گذارد. در میان ده انتخاب برتر آنها برای هفته مد نیویورک و لندن ، سه نفر از آنها کاملاً نشان دهنده حالات جمعی ما پس از تجربه مشترک قفل است. سایه های قرمز و صورتی برجسته مشخص بودند – رژگونه ای ملایم و لطیف حسی از لطافت را به وجود می آورد که پس از مدت زمان سختی مورد استقبال قرار می گیرد ، و یک شراب عمیق و شرم آور رشد خارق العاده ای را که تجربه کرده ایم به ما یادآوری می کند. به نظر می رسد ما از طریق عینک هایی به رنگ گل رز به روش های دیگری از یک نگاه خواهیم کرد.

Pantone همچنین یک رنگ آبی درخشان را برجسته می کند که احساس هیجان را برای آزادی قریب الوقوع ما ایجاد می کند و شما را آرزو می کند که به محض اجازه سفر مجدد ، در نزدیکترین قسمت آب غوطه ور شوید. غذای اصلی؟ وقتی صحبت از پوشیدن رنگ در سال 2021 می شود ، بزرگ می شود یا به خانه می رود – و همه ما به اندازه کافی در خانه هستیم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>