روال روزانه آرایش 10 دقیقه ای زارا لارسون را تماشا کنید

[ad_1]

“آرایش به شما امکان بیان می دهد ، و به شما این امکان را می دهد تا به مردم نشان دهید که هستید ، حتی نظرات شما چیست یا به عنوان یک شخص کیستید حتی قبل از اینکه دهان خود را باز کنید ،” خواننده سوئدی زارا لارسون در یک ویدیوی جدید برای جذابیت – اما اتفاقاً او آن ویدیو را با باز کردن دهانش برای خواندن چند خط “دختر معمولی” از مایلی سایرس شروع می کند هانا مونتانا روزها. می دانید ، همانطور که فرد برای شروع آرایش 10 دقیقه ای خود اقدام می کند.

روال زیبایی لارسن در حقیقت با یک محصول La Roche-Posay شروع می شود ، اما شاید همان کالایی که انتظار داشتید نیست. این ژل دست پاک کننده نام تجاری است – بله ، ضد عفونی کننده دست که هنگام ابتلا به بیماری همه گیر در روزهای ابتدایی راه اندازی شد. او می گوید: “احساس فوق العاده خوبی دارد ، به خصوص در این مواقع دانستن اینکه واقعاً آرایش خود را بهم نمی زنم”.

لارسن علی رغم اعتراف به داشتن برخی منافذ “قابل توجه” ، از طرفداران ابتدایی نیست ، اما با کرم It Cosmetics CC + که کاملاً اتفاق می افتد درست کار می کند جذابیت برنده جایزه خوانندگان. او قبل از اینکه به سراغ مخفی کاری نوار Tarte Shape (یک بار دیگر برنده جایزه Readers ‘Choice Award برود ، واضح است که خواننده طعم افسانه ای در آرایش) آن را با اسفنج زده و آن را با همان اسفنج مخلوط می کند. او که از سایه های آرایش صورتش کمی روشن است ، با استفاده از Benefit Hula Matte Bronzer کمی به صورت خود اضافه می کند ، که – حدس بزنید – جذابیت بهترین برنده جایزه زیبایی.

لارسن Glossier Skywash را در نزدیکی گوشه های خارجی پلک های خود اعمال می کند ، فقط با انگشت مخلوط می شود و با Nyx Epic Ink Liner ادامه می دهد. شاید تعجب کنید که ببینید ، او به جای ایجاد یک چشم گربه ای تیز همانطور که بسیاری از آنها با قلم مایع آستر کاری می کنند ، آن را با برس لک می زند. او می گوید: “بنابراین این کاری است که من هر روز انجام خواهم داد.” “و سپس این کار را برای چند ماه انجام می دهم ، و سپس یک تکنیک جدید پیدا می کنم ، و سپس آن را انجام می دهم.”

بعد از اینکه با مداد ابرو سبک رفت و خاطرات روزهایی را که همه ما هایلایتر را روی استخوان های ابرو خود می اندازیم یادآوری می کنیم ، او ریمل اضافه می کند و با کمی آستر بیشتر داخل آن می شود. او از خط لب برهنه MAC و براق کننده لب استفاده می کند ، اما می گوید فقط دوام خواهد داشت یکی دیگر 10 دقیقه به دلیل اینکه چقدر لبهایش را لیس می زند.

تمام کارهای روزمره 10 دقیقه ای او را در زیر مشاهده کنید تا بفهمید که لارسون از چه زمانی و چرا شروع به آرایش کرده است ، چگونه سوئدی ها به طور متفاوتی به آرایش می پردازند و چرا او علاقه زیادی به روش پخت دارد. و وقتی کارتان تمام شد ، می توانید آلبوم جدید او را پیش سفارش دهید ، دختر پوستر، 5 مارس را رها کرده و آهنگ جدید “Talk About Love” را که شامل Young Thug است ، اینجا گوش دهید.

همه محصولات برجسته Allure به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون شرکت وابسته بدست آوریم.


موارد مشهور زیبایی مشهور بیشتر:


اکنون 100 سال موی بلوند را بررسی کنید:

Allure را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر، یا مشترک شدن در خبرنامه ما برای داستان های زیبایی روزانه که به صندوق ورودی شما تحویل داده می شوند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>