روال مراقبت از پوست از 7 متخصص پوست سیاه پوست – توصیه های محصول

[ad_1]

او روز خود را با پاکسازی با Pigment Bar PCA ، که حاوی ترکیبی از اسید کوجیک ، ویتامین C و اسید آزلائیک برای روشن شدن پوست است ، شروع می کند. هنری می گوید: “من آن را به اندازه کافی ملایم می دانم که صبح استفاده شود و من دوست دارم که به مبارزه با هایپرپیگمنتیشن کمک می کند ، که یکی از مهمترین مشکلات من است”.

در مرحله بعدی ، هنری به محصولی که توسط تحریریه های زیبایی و متخصصان پوست مورد ستایش قرار می گیرد ، می رسد: Biologique Recherché’s Lotion P50. او می گوید: “همزمان لایه برداری می کند و آبرسانی می کند و به بهبود نرم پوست و کاهش منافذ پوست کمک می کند.” برای سرم ، ماده اصلی وی Lytetra SkinMedica است ، که با اسید ترانکسامیک فرموله شده است – یکی از مواد مورد علاقه وی برای از بین رفتن تغییر رنگ. او می گوید: “در مبارزه با رنگ آمیزی مزاحم عالی است.”

Rebalancing Trio SkinBetter Science مرطوب کننده مناسب او است زیرا سبک است و پوست را صاف می کند. هنری که این مرحله را با کرم ضد آفتاب دنبال می کند ، می گوید: “این ماده مانند کرم با قوام لوسیون مرطوب می شود و حاوی اوره و سرامیدها برای مرطوب سازی و بهبود بافت پوست است.” او می گوید: “مرطوب کننده Ultralight CeraVe با SPF 30 کاملا مرطوب کننده است و با پوست تیره من ترکیب می شود ، و همچنین Superscop’s Unseen Sunscreen SPF 40 را دوست دارم که کاملاً شفاف است.” (هنری در گذشته با سراوه مشارکت داشته است.)

SkinMedica Lytetra در پس زمینه سفید

شب:

هنری روز خود را با یک تمیز کردن کامل دیگر به پایان می رساند – این بار با استفاده از پاک کننده لایه بردار AHA / BHA SkinMedica برای تمیز کردن عمیق تر. وی می گوید: “این آلودگی ها ، روغن ، آلاینده های محیطی و بقایای جمع شده در طول روز را از بین می برد.” او قبل از استفاده از Alastin’s Renewal Retinol دوباره با P50 تون می کند. هنری می گوید: “این یک فرمول عالی غیر تحریک کننده است که خطوط ظریف و چین و چروک ها را نرم می کند ، آکنه را کاهش می دهد و با کم رنگ آمیزی با حداقل خطر التهاب مبارزه می کند.

سرانجام ، او قبل از خوابیدن به رختخواب ، روی Triin Lipid Restore ، یک مرطوب کننده غلیظ از SkinCeuticals ، که به گفته او به ترمیم و ترمیم پوست او در هنگام خواب کمک می کند ، سراشیبی می کند.

موارد اضافی:

هنری برای اینکه پوست بدن او نرم و مرطوب شود ، از یک داروخانه کلاسیک استفاده می کند: کرم مرطوب کننده CeraVe ، زیرا مملو از سرامیدهایی است که رطوبت پوست را حفظ می کنند. همچنین حاوی اسید هیالورونیک برای آبرسانی بیشتر است.

تصویر ممکن است حاوی: بطری ، مواد آرایشی و ضد آفتاب باشد

کرم ضد آفتاب Supergoop Unseen SPF 40

تصویر ممکن است حاوی: لوازم آرایشی ، بطری و آرایش صورت باشد

کارلوس آ. چارلز ، شهر نیویورک

صبح:

تا آنجا که معمول است ، کارلوس A. چارلز تقریباً به همان اندازه استخوان استخوان دارد. او می گوید: “روال کار من به این شکل است: صبح من با یک تمیز کننده ملایم ، مانند CeraVe Hydrating Cleanser ، و سپس یک لایه سخاوتمندانه از EltaMD UV Clear ، که هم به عنوان ضد آفتاب و هم مرطوب کننده من شستشو می دهم ، می شستم. چارلز اضافه می کند که گاهی اوقات برای جلوگیری از آسیب رادیکال های آزاد از سرم ویتامین C نیز استفاده می کند که به هیپرپیگمانتاسیون وی کمک می کند. اخیراً ، او از SkinCeuticals CE Ferulic استفاده می کند – منتظر آن باشید. کسی تعجب کرد؟

شب:

چارلز می گوید ، در شب ، او گاهی اوقات پاک کننده اصلی CeraVe را برای گزینه کف آن عوض می کند ، زیرا او می گوید در پاک کردن آلودگی و آلودگی روز بهتر عمل می کند. او می گوید: “سپس من با مرطوب کننده صورت CeraVe PM مرطوب می شوم و هفته ای دو بار از کرم آرام رتینوئید برای کمک به گردش سلول و تولید کلاژن استفاده می کنم.” “من معمولاً با کرم ترتینوئین 0.025 درصد همراه می شوم.”

موارد اضافی:

چارلز می گوید او همیشه ، همیشه از صابون بدون عطر بر روی بدن خود استفاده می کند (مانند Dove یا Aveeno) و مطمئن شوید که بلافاصله بعد از استحمام مقدار زیادی از مرطوب کننده را از سر تا پا استفاده کنید.

بطری کوچک قهوه ای SkinCeuticals CE Ferulic در زمینه سفید

SkinCeuticals CE Ferulic

EltaMD UV Clear Broad-Spectrum SPF 46

ضد آفتاب EltaMD UV Clear

نادا البلوک ، لس آنجلس

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>