روتین مراقبت از پوست بارداری جیجی حدید شامل محصولات زیبایی روغن زیتون از Oliveda

[ad_1]

هر محصولی را که به نمایش می گذاریم به طور مستقل توسط تیم تحریریه ما انتخاب و بررسی شده است. اگر با استفاده از پیوندهای موجود خریدی انجام دهید ، ممکن است کمیسیون دریافت کنیم.

اعم از هورمون های بارداری ، ژنتیک وی ، یا مراقبت از پوست او – یا احتمالاً ترکیبی از هر سه – جیجی حدید در حالی که با دخترش خای باردار بود ، درخشش عمده ای داشت. (به هر حال با توجه به عکسهای اخیر IG کم و بدون آرایش او.) و گرچه ممکن است دو تا از این متغیرها برای شما در کارتها نباشد می توان از رژیم مراقبت از پوست بارداری خود وام بگیرید. این مدل در حالی که انتظار داشت از کدام مارک زیبایی شروع به استفاده از آن کرد. (مرتبط: تمرین جیگی حدید برای وقتی که می خواهید مثل یک سوپرمدل نگاه کنید – و احساس کنید)

در یک ویدیو جدید برای Vogueسری اسرار زیبایی ، حدید روند مراقبت از پوست و آرایش خود را پس از بارداری نشان داد. قبل از شیرجه رفتن ، وی اظهار داشت که در دوران بارداری خود به مارک مراقبت از پوست Oliveda روی آورده است. وی در این ویدئو با اشاره به اینکه محصولات این برند با عصاره درخت زیتون ساخته شده است ، گفت: “در حالی که باردار بودم ، من واقعاً به سمت محصولات تمیز و طبیعی حرکت کردم ، بنابراین از مارکی به نام Oliveda استفاده کردم.” وی به اشتراک گذاشت: “آنها همه چیز از پاک کننده گرفته تا مرطوب کننده ، روغن دارند ، بنابراین من واقعاً از استفاده از آن لذت بردم.”

در مورد حدید ، وقتی زمان او رسید تا مبادله شود ، او گفت که او با الیودا به دلیل تمرکز روی مواد طبیعی مانند عصاره برگ زیتون و روغن زیتون فشرده شده با او همراه شده است. این مارک تجاری ، بدن و محصولات قابل هضم را ارائه می دهد (فکر کنید: چای ماتچا و کنسانتره اکسیری که می توانید به آب اضافه کنید) به منظور تأمین قدرت هیدروکسی تیروزول ، ترکیبی در روغن زیتون با مزایای ضد پیری بالقوه برای پوست.

واضح است که جنیفر لوپز تنها مشهوری نیست که به توانایی مراقبت از پوست روغن زیتون اعتقاد دارد. (و توجه به اینکه سوفیا لورن یکی از طرفداران معروف بدنبال آن ستارگان است چیز جدیدی نیست.) اگر می خواهید ماده مورد تأیید افراد مشهور را وارد کنید ، کالاهای Oliveda یکی از راه های شروع ادغام آن در برنامه های معمول شما است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>