روتین واش-روز Kaavia James Union Wade بسیار گرانبها است – به ویدئو مراجعه کنید

[ad_1]

Kaavia James Union Wade یک عیار است که هیچ مشکلی به شما نمی گوید که دقیقاً چه احساسی در سن جوانی بالغ دو ساله دارد. این کودک مشهور بیش از یک میلیون فالوئر (به طور دقیق 1.6) در اینستاگرام جمع کرده است که نمی توانند از گونه های شایان ستایش ، عبارات خنده دار و رفتارهای ناموفق برای شما صرف کنند. در آخرین ویدئوی خود ، کودک نوپای رسا با بهترین آموزش روز شستشو ، توانایی تأثیرگذاری خود را به ما نشان می دهد.

حساب وید البته توسط والدینش گابریل یونیون و دویان وید اداره می شود که به طور مرتب فیلم های کودک نوپا را به اشتراک می گذارند. آنها در 29 آوریل یک کلیپ 31 ثانیه ای منتشر کردند ، که در آن کوچولو می تواند فرهای خود را با شستشوی همزمان پاک کند در حالی که اتحادیه نظارت می کند و از پشت دوربین کلمات تشویقی را ارائه می دهد.

برای ویدئو ، خانم وید جوان با استفاده از نرم کننده مو تمیز کننده Hydrating Co-Wash از مارک مراقبت از مو مادرش Flawless توسط Gabrielle Union مارک خود را حفظ می کند. ما می بینیم که خانم کمی موهایش را خسته کرده است – و آنها را به خوبی انجام می دهد! یونیون سعی می کند به محض اینکه آبشویی کند به دخترش کمک کند ، اما وید که همیشه صدا می کند مقاومت می کند و به او می گوید “موهای من را نشوی!”

متأسفانه ، ما نمی توانیم همه کارهای روزمره جوان Kaav را ببینیم ، اما با پاک کردن “من موهایم را می شویم!” پاک بودن فرهای او را تأیید می کنیم. در پایان فیلم.

ما از اتحادیه می خواهیم لطفاً بیشتر از این مطالب شایان ستایش تولید کند. شاید دفعه بعدی بتوانیم ببینیم که او از سایر محصولات فر-مو استفاده می کند یا شاید آنقدر مهربان باشد که با یک ویدئو که یک مدل موی محافظ زیبا برای بچه ها به نمایش بگذارد ، به ما برکت دهد. به هر صورت ، ما اینجا هستیم تا Kaav تأثیرگذار مو بگذارد و نمی توانیم منتظر بمانیم تا او ویدیوی جدیدی را ضبط کند.


در مورد مراقبت از موی طبیعی داستان های بیشتری بخوانید:


اکنون از این روال شستشوی 7 مرحله ای اسنس گانت لذت ببرید:

فراموش نکنید که Allure را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>