روغن اتصال دهنده شماره 7 Olaplex به موهای شکننده من درخشش و نشاط می بخشد – بررسی

[ad_1]

از نظر سازگاری ، این روغن بسیار سبک است. با این حال ، هنوز هم فوق العاده مغذی است ، بنابراین برای بسیاری از انواع مو – از جمله خوب و درشت ایده آل است. من عاشق این هستم که هنوز موهایم سنگین یا چرب به نظر نمی رسند ، چیزی که من با تعداد بیشماری روغن دیگر در بازار تجربه کرده ام. آه ، و آیا من ذکر کردم که بوی والا؟ من نمی توانم انگشت خود را روی رایحه دقیق قرار دهم ، اما کاملاً میوه ای و گرمسیری است ، بدون اینکه خیلی غالب و شیرین باشد.

در مورد نحوه استفاده از آن ، خوب ، من یا چند قطره از موهایم خیس یا مرطوب برای کمک به کاهش شکستگی و بهبود قابلیت کنترل است ، یا یک عروسک اندازه سایز به موهایم اضافه می کنم که خشک است و به نظر می رسد مایع بیش از حد معمول است . بعضی اوقات هم برای حداکثر آبرسانی و هم برای محافظت در برابر # عناصر (یعنی آب و هوا ، حالت دهی ، مسواک زدن و …) کار می کنم.

از آنجا که موهای من خیلی شکننده است از گرمای زیادی استفاده نمی کنم ، اما اگر کسی هستید که هر روز از سشوار یا فلتیرن استفاده می کنید ، من این روغن را بسیار توصیه می کنم زیرا از حرارت تا 450 درجه فارنهایت محافظت می کند. علاوه بر این ، اگر کسی هستید که اغلب موهای خود را رنگ می کند یا سعی در رشد روغن مو دارید ، این یک درمان کامل است که باید در جعبه ابزار خود داشته باشید.

اکنون می توانید با خرید 28 دلار از سایت sephora.com خرید کنید.


محصولات موی بیشتری که ما دوست داریم:


خواندن تمام شد؟ شوت جلد برگشت ما را با ویکتوریا بکهام تماشا کنید:

Allure را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر، یا مشترک خبرنامه Allure شوید برای داستان های زیبایی روزانه که به صندوق ورودی شما تحویل داده می شوند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>