روغن صورت تسکین دهنده سرامیک جو دو سر Kinship Kinskin در پوست من مستعد آکنه است | مرور

[ad_1]

هامر توضیح می دهد: “روغن هسته جو دو سر غنی از اسیدهای چرب است که مشابه اسیدهای چربی است که به طور طبیعی در پوست یافت می شود.” “این به مرطوب سازی پوست ، ارتقا elastic قابلیت ارتجاعی و حاوی توکوفرول کمک می کند [aka vitamin E]، فسفولیپیدها و اسیدهای چرب امگا 6 ، که به آن اثرات آنتی اکسیدانی و ضد التهابی می بخشد. “اساساً ، روغن هسته جو دو سر با سرامیدها بسته شده است تا به شما در ترمیم سد پوستی کمک کند ، بنابراین پوست شما می تواند رطوبت را بهتر حفظ کند.

تمام روغن های گیاهی و عصاره های میوه ای که به مخلوط اضافه می شوند – از جمله جوجوبا ، گل محمدی و گیاه خاردار دریایی – با فشار سرد انجام می شوند تا شدیدترین مواد مغذی را از آنها بگیرند در حالی که پایدار هستند. (به علاوه ، آنها در یک بطری شیشه ای قابل بازیافت ریخته می شوند.)

روغن ها و عصاره های طبیعی توسط یک عنصر ستاره ای دیگر برای محافظت از پوست به هم متصل می شوند: آسکوربات تتراهکسی الدسیل ، که فرم پایدارتر و محلول در روغن از ویتامین C است. “Jhin می گوید که به تجزیه رادیکال های آزاد کمک می کند.

با در نظر داشتن تمام این مزایا ، من اکنون منتظر ماندن این روغن صورت هستم. عجیب است ، درست است؟ شما می توانید از امروز 2 فوریه با پرداخت 35 دلار در lovekinship.com روغن روغن Kinship Kinskin Oat Ceramide Relief Face را خریداری کنید.

همه محصولات برجسته Allure به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون شرکت وابسته بدست آوریم.


درباره روغنهای صورت بیشتر بخوانید:


اکنون ، فارل و متخصص پوست او به س commonالات رایج مراقبت از پوست پاسخ می دهند:

Devon Abelman را دنبال کنید توییتر و اینستاگرام.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>