روغن صورت Glowy Tinted Kosas جایگزین بنیاد من می شود | بررسی ویرایشگر

[ad_1]

باتی از روشی مشابه استفاده می کند و با استفاده از نوک انگشتان ابتدا محصول را روی پوست قرار می دهد. با این حال ، او یک اسفنج مرطوب آرایش (به عنوان مثال یک Beautyblender) را برای “توزیع” انتخاب می کند [the formula] به روشی پراکنده “که” یک پایان زیبا و براق ایجاد می کند. ”

در حال حاضر ، در هر گونه گونه از لکه های پوستی قبلی دچار تغییر رنگ لکه بینی شده و این روغن صورت درست روی آنها سر می خورد – مخفی کردن هر لکه تیره و قرمزی ناشی از کم آبی ، استرس و اینکه چه کسی چه چیز دیگری را می داند. از آنجا ، من بعضی اوقات به آرامی مقداری پودر را در منطقه T و داخل و اطراف بینی خود جارو می کنم (من به عینک هایم نیازی به برداشتن محصول ندارم) تا اطمینان حاصل شود که بیشتر درخشش من حفظ می شود. اما در بیشتر روزهایی که فقط در خانه نشسته ام و کار می کنم ، صورتم را به آرامی غش می کنم و آن را یک روز صدا می کنم.

برای مرجع ، از آنجا که من همه به جز یک نفر هستم ، در اینجا همه 12 سایه ای که Kosas در حال حاضر ارائه می دهد وجود دارد. (من تن 3.5 را می پوشم.)

حسن نیت ارائه میدهد از مارک

تا آنجا که هیبریدهای مراقبت از پوست و آرایش از آن استفاده می کنند ، روغن چهره رنگی برتری دارد. این ماده عمیقاً آبرسانی می کند ، پوششی سبک اما محسوس را ایجاد می کند و بدون لغزش و لغزش به اطراف (پس از غبار یا پودر) ساعتها ادامه می یابد. بهترین قسمت این است که شما به سختی حتی متوجه می شوید که چیزی پوشیده اید ، که برای لباس های تابستانی ایده آل است. برای نگاه روزمره چنین پایه درخشانی به من می دهد. خوب ، خوب ، بقیه کارهای معمول من بسته به روحیه من متفاوت است ، اما من به طور معمول مقداری برنز برای ابعاد لایه لایه می کنم ، ابروهایم را پر می کنم (من طرفدار مداد Kos Brow Pop و ژل های Air Brow هستم) ، و بالا آن را با ریمل و رنگ لب خاموش کنید. سپس ، من آماده ام تا با روزم کنار بیایم.

اگر به دنبال رنگ پوستی بدون وزن و ترکیب مناسب برای ماه های گرمتر هستید ، می توانید از طریق kosas.com یا sephora.com با قیمت 42 دلار برای خودتان یک روغن صورت رنگی تهیه کنید.


بیشتر بخوانید درباره آرایش پایه که جذابیت ویراستاران عاشق:


اکنون ، روال عادی زیبایی 10 دقیقه ای Bebe Rexha را تماشا کنید:

دنبال سارا هان باشید اینستاگرام و توییتر، یا مشترک خبرنامه Allure شوید برای داستان های زیبایی روزانه که به صندوق ورودی شما تحویل داده می شوند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>