روغن مراقبت از پوست Bio-Oil (طبیعی) نسخه تمیزتر از فرمول اصلی معشوق است | مصاحبه

[ad_1]

گرچه Letschert ها به سادگی فرمول قدیمی را به روز نمی کنند و اولین Bio-Oil را از بازار خارج نمی کنند. درعوض ، آنها گزینه طبیعی را به فهرست اضافه می كنند در حالی كه Bio-Oil اصلی را به عنوان راهی برای دیدار با مصرف كنندگان در حالی كه هنوز كارایی فرمول اول را جشن می گیرند ، حفظ می كنند. برادران می گویند هیچ یک از محصولات ذاتاً “بهتر” نیستند ، مهم نیست که به چه فکر زیبایی وسواس بین ما فکر کنید. برادران با آنها به اشتراک می گذارند: “این ترجیح کاربر است که کالایی را ترجیح می دهد جذابیت از طریق ایمیل. “برخی از فاکتورها شامل مواردی است که محصولات کاملاً طبیعی را ترجیح می دهند یا محصولات با رایحه طبیعی را ترجیح می دهند.”

من هر دو فرمولاسیون Bio-Oil را به طور همزمان آزمایش کردم و متوجه شدم که تقریباً از یکدیگر ، از نظر بافت و نتایج قابل تشخیص نیستند. (این همیشه در مورد محصولات طبیعی صدق نمی کند.) هر دو به عنوان یک مرطوب کننده بدن بدون چربی بدن ، به ویژه برای پاهای خشک و خاکستری من پس از یک زمستان با شلوار عرق ، به طور یکپارچه در کارهای زیبایی من کار می کنند.

تنها بخش عمده تفاوت آنها رایحه و سایه آنها بود. من شخصاً عطر اصلی را که یادآور گلاب و پودر بچه است را ترجیح می دهم. فرمول طبیعی به دلیل افزودن اسانس پاچولی بیشتر بوی پودر خاکی و ملاقات کودک را دارد. در مورد رنگها ، رنگهای موجود در فرمول اصلی به آن رنگ نارنجی می بخشند و گزینه طبیعی بدون رنگ با سایه زرد ظریف از خود روغن ها است.

کوری ال. هارتمن ، متخصص پوست و مسسه پوست و بنیانگذار پوست پوست سلامتی در بیرمنگام ، آلاباما ، مانند اولین محصول Bio-Oil ، برای کسانی که انتظار دارند نیز ایمن است. وی می گوید: “به طور کلی ، اکثر روغن ها برای جلوگیری از ایجاد کشیدگی و کمک به گسترش پوست به روشی ایمن که باعث تغییر شکل بدن نمی شود ، برای شکمی که به سرعت در حال رشد است ، ایمن و مفید هستند.”

آلیشیا رابینز ، همسر عضو گروه پزشکی Westmed در وستچستر ، نیویورک ، همچنین لیست جدید مواد طبیعی را برای جذابیت و با هارتمن موافق است كه این روغن برای افراد باردار بی خطر به نظر می رسد. “زیاد [people] او می گوید: “در بارداری احساس خشکی و خارش پوست یا حساسیت بیشتری به پوست داشته باشید.” ” روغن (طبیعی) مطمئناً متناسب با این موضوع است.

با این حال ، به یاد داشته باشید که هیچ محصولی نمی تواند برای از بین بردن علائم کشش معجزه کند. “[Bio-Oil] ممکن است به علائم کشیدگی کمک کند ، اما به طور کلی ، علائم کشش ناشی از ترکیبی از ژن های ارثی فرد و میزان کشیده شدن شکم در بارداری است. “” وی توضیح می دهد. “بنابراین ممکن است کارهای زیادی برای جلوگیری از کشیدگی وجود نداشته باشد اگر از نظر ژنتیکی مستعد ابتلا به آنها هستید. “

صرف نظر از این ، با پرداخت 23 دلار در amazon.com ، یک روغن غنی و لوکس همیشه ایده خوبی برای تغذیه و شاد نگه داشتن پوست است – خواه باردار باشید و نه.


درباره مراقبت از پوست بارداری بیشتر بخوانید:


حالا از سیارا در مورد محصولات مراقبت از پوست که برای خودش و کودکش سوگند یاد کرده است بشنوید:

می توانید Allure را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر، یا مشترک شدن در خبرنامه ما برای به روز ماندن در مورد همه چیز زیبایی.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>