روندهای صندل تابستانی که به سبک است | 2021

[ad_1]

چکمه های مشکی کوچک خود را بسته و جایی برای یک جفت صندل زرق و برق دار ایجاد کنید. در انتظار گذراندن وقت بیشتر در خارج از ماههای گرم پیش رو ، ما مشتاق اضافه کردن صندل های جسور و رنگارنگ به کمد های تابستانی خود هستیم. چه به دنبال کفش پیاده روی باشید چه به قاطر شب ، ما 20 جفت زیبا را انتخاب کرده ایم که شایسته اولین بازی شما هستند.

برای تابستان 2021 ، چند شبح مجزا وجود دارد که محبوب طراحان و خرده فروشان است. صندل چوبی با اشاره به سبک اواخر دهه 90 و اوایل دهه 2000 مورد علاقه نوستالژیک تابستان است. ما در حال بررسی طرح های Miista ، By Far و The Row هستیم. کفش های بالشتی و لحافی نیز بسیار محبوب هستند ، به خصوص از آنجایی که لوازم لحافی Bottega Veneta دنیای مد را شیفته خود می کرد. برای یک گزینه جایگزین پوشیدنی اما سبک ، ما عاشق قاطرهای سرگرم کننده ای هستیم که دارای مارپیچ ، چاپ چکر و علائم یین و یانگ از Paloma Wool و Lisa Says Gah است. و برای یک انتخاب عملی تر ، راحت تر ، اما به همان اندازه زیبا ، ما می خواهیم به دنبال صندل هایی از Teva ، Vagabond و Birkenstock برویم.

برای صندل های مورد علاقه ما در تابستان به خواندن ادامه دهید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>