روند آبی رنگ “آبی مه” برای پاییز

[ad_1]

شاه بلوط ، کارامل و بلوط ممکن است رنگ موهایی باشد که برای اولین بار وقتی به پاییز فکر می کنید ، به ذهن شما خطور می کند اما روند رنگ مو “غبار آبی” به همان اندازه گزینه خوبی برای فصل پیش رو است.

جرمی تاردو ، رنگ آمیزی چهره مشهور به POPSUGAR گفت: “اگر كلمه” آبی “را خواندید و بلافاصله خود را شمردید ، به ما اطمینان دهید كه این روند رنگ مو بسیار پوشیدنی تر از آن است كه شما فکر می كنید. سایه “آبی آبی” برخلاف نمونه های آبی یخی یا آبی فیروزه ای آن بیشتر بی صدا و دودزا است.

سایه غیر متعارف ترکیبی از بلوند نقره ای با رنگ آبی روشن است. تاردو گفت: “رنگ آبی جدید به سختی آبی است و هر کسی که موهایش را خیلی سبک کرده باشد می تواند آن را بپوشد.” “در سالن ، از رنگ آمیزی خود بخواهید که موهای شما را به رنگ بلوند پلاتین و با قسمت های مساوی یک رنگ آبی کمرنگ و نقره ای تن کند.”

مطمئناً از رنگ موهای کلاسیک پاییزی شما جسورتر است اما ارزش آن را دارد که همان را امتحان کنید. به خواندن ادامه دهید تا بیشتر الهام بخش رنگ موهای آبی را برای پاییز مشاهده کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>