روند آرایشی خط چشم مداد بال “خفاش” برای سال 2021

[ad_1]

ما می دانیم که به چه فکر می کنید: خط چشم بالدار “خفاش” ، آیا مربوط به هالووین نیست؟ اما این روند آرایش بسیار متنوع است ، می توانید آن را در تمام طول سال بپوشید. حتی بدون اینکه بدانید ، احتمالاً هنگام پیمایش در اینستاگرام یا در یکی از فیلم های مورد علاقه زیبایی وبلاگ نویسی ، آرایش چشم بالدار “خفاش” را مشاهده کرده اید ، اما بوش اخیراً با شکل منحصر به فرد در TikTok ویروسی شده است و دلیل آن کاملاً آسان است.

خط چشم بالدار “خفاش” اگرچه برای همه عالی به نظر می رسد ، مخصوصاً برای کسی با چشمهای کلاه دار مناسب است ، جایی که استخوان ابرو کمی پایین می نشیند و چین و چروک عمیق تری در پلک وجود دارد که باعث می شود بیشتر ، اگر نه همه ، درب پلک باشد با باز شدن چشم ناپدید می شوند ناصیه خان ، آرایشگر و بنیانگذار لوازم آرایشی Ctzn ، به POPSUGAR گفت: “این اثر چشم گربه ای را که شکل چین را با فضای پلک مشخص می کند ضبط می کند.”

“وقتی بسته می شود ، این سبک با طراحی swop swop غیرمنتظره ای که واقعاً شما را به خود جذب می کند زنده می شود.”

برای این تکنیک آرایش ، شما خط چشم را به شکل بال خفاش با کمی خم شدن در انتهای آن می کشید که با بسته شدن چشم قابل مشاهده است ، اما با باز بودن چشم خط صاف به نظر می رسد. نیل اسکیبلی ، آرایشگر مشهور گفت: “وقتی بسته می شود ، با طراحی swop swop غیرمنتظره ای که واقعاً شما را به خود جذب می کند ، زنده می شود.” نوعی توهم است.

روند آرایش را می توان با استفاده از خط چشم مایع یا مداد ، با سایه چشم یا بدون آن ، و به عنوان یک نگاه شبانه یا روز انجام داد. دقیقاً مانند یک خط چشم منظره بال دار ، بسیار عالی و همه کاره است نه چیزی که باید برای هالووین رزرو شود.

Scibelli گفت: “نکته کلیدی این است که خط چشم خود را با چشمان باز استفاده کنید تا شکل واقعا منحصر به فردی را که این روش به کار می برد ایجاد کنید. “من همچنین توصیه می کنم ابتدا طرح را با یک مداد سبک تر طراحی کنید که قابل انعطاف پذیری بیشتری داشته و به راحتی روی درب های شما سر بخورد قبل از استفاده از آستر تیره تر برای قفل کردن آن.” نکته دیگر برای درست شکل گرفتن: آینه ای را روی میز زیر خود قرار دهید. “پس از استفاده از بوش فقط به پایین نگاه کنید.”

برای الهام گرفتن از روند خط چشم بالدار “خفاش” به پیمایش ادامه دهید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>