روند آرایش خط چشم “Double Wing” برای تابستان

[ad_1]

موارد زیادی در زندگی وجود دارد که دو مورد از یکی بهتر است ، اما خط چشم به طور بالقوه نمونه مورد علاقه جدید ما است. اگر افزودن یک بال مستقیم به ظاهر آرایش شما می تواند آن را از حالت ساده به حالت پر زرق و برق تبدیل کند ، روند جدید آرایش “دو بال” قصد دارد بلافاصله نگاه شما را از حالت جذاب و جذاب به اینستاگرام برساند.

روند دو بال ، همانطور که در گزارش روند بهار و تابستان MAC Cosmetics در سال 2021 نشان داده شده است ، دقیقاً همان چیزی است که به نظر می رسد: دو طرح خط چشم بال دار همزمان روی پلک شما همزیستی می کنند. زیبایی واقعی این روند این است که می تواند مانند هر چیزی که می خواهید به نظر برسد – بال های یکسان روی هم چیده شده ، بال هایی که از رنگ های مکمل استفاده می کنند ، بال هایی با بافت و اشکال کاملاً متفاوت – امکانات بی پایان هستند.

از آنجا که این یک روند آرایش است که شما می توانید کاملاً از خودتان بسازید ، هر خط چشم که در دست دارید این کار را انجام می دهد – ژل ، مایع ، مداد ، مایع یا حتی سایه چشم. ما خطوط ژل کرومالین MAC (17.50 پوند) ، خط چشم Revlon ColorStay (6 پوند) و خط چشم مایع لباس بلند افراطی Bite Beauty Upswing (18 پوند) را دوست داریم. برای یک ظاهر خاص خاص ، کارهای مختلف زیبایی مانند براق یا برق را با یک آستر مات تخت مخلوط کنید. همانطور که گفتیم ، محدودیتی برای کاری که می توانید انجام دهید وجود ندارد.

آماده هستید که بازی گریم خود را به مرحله بعدی برسانید؟ با الهام بیشتر از روند آرایش خط چشم دو بال پیش رو باشید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>