روند آرایش خط چشم “Reverse” برای تابستان

[ad_1]

خط چشم یکی از ساده ترین اجزای آرایشی برای شخصی سازی است – شما می توانید آن را الهام از چشم گربه ای ، گرافیکی ، پررنگ یا هندسی کنید. برای کسانی که با ایجاد بالهای کاملاً متقارن دست و پنجه نرم می کنند ، روند آرایش جدیدی وجود دارد که برای تابستان در سراسر اینستاگرام ظاهر می شود ، این روش برای مبتدیان بیشتر و به همان اندازه جالب است. Enter: روند خط چشم “معکوس”.

به جای اینکه چشم هایتان را به روش سنتی بچرخانید ، در امتداد بالا ، خط چشم معکوس شامل استفاده از آستر فقط برای خط مژه های پایینی است. این باعث ایجاد نمای چشمگیر و چشم نواز می شود. مانند هر نوع آرایش ، موارد خاص به خود شما بستگی دارد – می توانید از خط چشم های خنثی مانند سایه های مشکی و قهوه ای استفاده کنید و یا به جای آن یک آستر رنگی و سرگرم کننده انتخاب کنید. برای اینکه جلوه بیشتری پیدا کنید ، حتی می توانید از پوششهای براق یا فلزی استفاده کنید.

“خط چشم برای افرادی که نمی خواهند از سایه چشم در زندگی روزمره خود استفاده کنند ، خط چشم راهی عالی برای جلوه دادن به ظاهر است ، بدون اینکه حواس شما را از فضای کلی پرت کند.”

اتیین اورتگا ، آرایشگر مشهور و شریک برند Deck of Scarlet به POPSUGAR گفت: “اخیراً مردم با آرایش خود بیشتر و بیشتر ریسک می کنند و هیجان زده اند که چیزی جسورانه تر از آنچه شما استفاده می کنید را امتحان می کنند.” “خط چشم برای کسانی که نمی خواهند از سایه چشم در زندگی روزمره خود استفاده کنند ، خط چشم راهی عالی برای جلوه دادن به ظاهر است ، بدون اینکه حواس شما را از حالت کلی پرت کند.”

روند خط چشم معکوس به حدی جسورانه است که می توانید فقط با چند کشیدن ریمل مژه و ابرو و هیچ چیز دیگری روی چشم خود بنشینید یا برای سایه چشم ، با ظاهری پر زرق و برق بیشتر. با دنبال کردن مژه های پایین خود با آستر ، ایجاد یک خط صاف بسیار راحت تر از دست آزاد یا طراحی گرافیکی است.

برای الهام گرفتن از خط چشم معکوس ، به مطالعه ادامه دهید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>