روند آرایش “چشم براق” تابستان انجام آن در خانه آسان است

[ad_1]

اگر سال 2020 شخصی بود ، تمرکز در آرایش آن با تمرکز بر کارایی حداقل و بسیار طبیعی به نظر می رسید. اگر 2021 شخصی بود ، گرایش آرایش آن بدون زحمت جذاب خواهد بود. همه اینها برای گفتن است: بعد از گذشت یک سال از نگاه بدون آرایش و تا حد ممکن پایین آمدن ، بسیاری از مردم از ایده پرتاب دوباره سایه چشم و رژ لب برای دیدن دوستان استقبال می کنند ، نه صرف یک ساعت اولیه به علاوه این همان چیزی است که روند آرایش چشم “لعاب” آن است.

سالهاست که پوست لعاب دار و لعاب دار وجود دارد ، اما روند آرایش عظیم برای بهار و تابستان شاهد این است که رنگهای کم نور و براق درخشنده به سمت چشم حرکت می کنند. کیت سینوت ، آرایشگر مشهور و سفیر زیبایی روئن ، به POPSUGAR درباره روند گفت: “این فقط بی دردسر و شیک است.” قبل از اینکه شما از ایجاد ایده با ترکیب سایه های سایه دار سایه دار مختلف از یک پالت بزرگتر از سر خود برای ایجاد اثر دلگیر شوید ، ما خوشحالیم که گزارش می دهیم یک کشیدن سریع یک سایه چشم کرمی ظاهر دلخواه شما را به وجود می آورد.

سینوت گفت: “سایه های کرم برای من و مشتریانم هدف من است.” این شبیه به روند “درب براق” است که چند سال پیش در همه جا وجود داشت و بزرگترین تفاوت آن چسبناک نبودن این نسخه جدید است (خدا را شکر ، ما درست می گوییم؟). می توانید پلک های خود را با یک قلم مو یا انگشتان خود رنگ آمیزی کنید – هر دو آن سایه براق و لعاب دار سایه چشم را با صفر دردسر ظاهر سنتی سایه چشم به شما می دهد. نتیجه یک شستشوی رنگی چشم نواز و چشم نواز است که به زیبایی با روند پوستی گرایی و مقداری براق کننده لب جفت می شود.

برای الهام گرفتن از روند آرایش چشم های لعاب دار اسکرول را ادامه می دهد و برای بدست آوردن ظاهر در خانه محصولات را خریداری می کنید

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>