روند رنگ موهای بلوند اتمی برای تابستان 2021

[ad_1]

وقتی نوبت به مو می رسد ، به ندرت رنگی بیشتر از بلوند مورد تقاضا قرار می گیرد. این رنگ می تواند اشکال مختلفی داشته باشد و سایه های جدید زیادی با نام های عجیب و غریب ایجاد می شود. آخرین مورد علاقه ما؟ موهای “بلوند اتمی”.

“بلوند اتمی” توسط هریت مولدون ، که رنگ آمیزی لاری کینگ سالن در لندن است ، برای توصیف بلوندترین رنگ های بلوندی که در تابستان امسال برای پوپی دلوین ایجاد کرد ، ساخته شد. با برداشته شدن محدودیت های قفل و پشتیبان گیری و راه اندازی کامل سالن ها ، افراد بیش از یک تماس ریشه فقط به سمت رنگ آمیزی خود می روند. افرادی مانند مولدون شاهد افزایش چشمگیری در افرادی هستند که روشن ترین و روشن ترین سایه ممکن را انتخاب کرده اند – و جای تعجب نیست که فقط در TikTok با 62 میلیون برچسب #blondemoment.

مولدون گفت: “در این تابستان ، شاهد افزایش مشتریانی هستیم که درخواست رنگ بیانیه و قطعات روشن و جسورانه ای دارند که از لحاظ ظاهری چشمگیر هستند.” “بلوند اتمی یک رنگ بازگشت شدید است – رنگ آن قوی و پررنگ است اما دارای پیچ و تاب و مدرن است. تکنیک رنگی چند بعدی و محصولات مورد استفاده باعث می شود که مو در حالت عالی نگه داشته شود در حالی که اطمینان از قدرت داشتن رنگ تا حد ممکن است.” وی افزود

برای ایجاد رنگ بلوند اتمی Delevingne ، مولدون از Redken Shades EQ Bonder Inside جدید استفاده کرد ، که برای سایه ضروری است زیرا موها را بسیار سالم و براق نگه می دارد در حالی که روشن ترین سایه ممکن را می گیرد. مولدون توضیح داد: “برای ایجاد ظاهر ، من از Redken Flash Lift Bonder Inside با سایه های EQ Bonder Inside 010Gi Tahitian Sand و 010NB Caramel Cloud استفاده کردم و به دنبال آن درمان جدید سالن کنسانتره اسیدی در نوار پشتی قرار گرفت.”

بهترین قسمت در مورد بلوند اتمی این است که هر کسی می تواند آن را بپوشد – رنگ آمیزی شما می تواند به شما کمک کند تا در مورد رنگ پوست مناسب خود تصمیم بگیرید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>