روند رنگ موهای مسی به لطف بیوه سیاه برگشته است

[ad_1]

مس همیشه سایه زیبایی برای رنگ مو بوده است ، اما به لطف جدیدترین نسخه مارول عنکبوتبا بازی اسکارلت جوهانسون ، این پاییز شاهد احیای بزرگی است. نمی توان انکار کرد که موهای قرمز ناتاشا رومانوف در این فیلم پرفروش شگفت انگیز به نظر می رسد ، اما ما نمی دانستیم که رنگ پر جنب و جوش او بر تعداد زیادی از افراد برای عضویت در این باشگاه مو قرمز تأثیر بگذارد. اندکی پس از اکران این فیلم در سینماها ، جستجوی Google برای “موهای مسی” پر از سنبله.

این سایه مسی شبیه روند رنگ مو “tiger daylily” است که در بهار محبوب بود ، با این تفاوت که فقط کمی غنی تر و قرمز نارنجی است. آرایشگر شما می تواند به شما کمک کند تا سایه مناسبی داشته باشید ، شادابی را در صورت لزوم تنظیم کرده و در صورت مناسب بودن آن را به سایه رنگ موی مسی خاکستری برسانید. بهترین قسمت در این روند مو این است که این گزینه عالی برای کسانی است که موهای تیره تری دارند. برخلاف برخی از روندهای روشن تر رنگ مو ، این مورد کمتر سفید کننده سنگین است و بنابراین به موهای شما آسیب نمی رساند.

الهام بگیرید تا به نسخه خود تبدیل شوید عنکبوت با ایده های بیشتری برای موهای قرمز مسی پیش رو دارید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>