روند رنگ مو “آب نبات نارگیل” برای تابستان

[ad_1]

تنها چیز شیرین تر از روز ، روزهای ساحل و قهوه یخ زده ، روند رنگ مو “آب نبات نارگیل” برای تابستان است. این رنگ روشن و سرگرم کننده بلوند با پیچ و تاب ، ترکیبی از روندهای مورد علاقه ما در سال گذشته را نشان می دهد – موارد برجسته تکه پول ، رنگ های بلوند و مدل مو – برای یک سبک تابستانی.

حتی بدون اینکه خودتان متوجه آن باشید ، احتمالاً روند روشن شدن رنگ مو “آب نبات نارگیل” را در خوراک اینستاگرام و صفحه TikTok For You مشاهده کرده اید زیرا افراد بیشتری برای تابستان سبک می شوند. “کاریسا شوود” ، یک رنگارنگ در سالن ماکسین در شیکاگو ، به POPSUGAR گفت: “برجسته سازی های شدید صورت ، این فوق العاده را در حال حاضر مدرن کرده است.” “بهترین حالت برای موهای بلوند است ، و بر روی هر نوع بافت مو کار می کند.”

این رنگ مو با رنگ بور معمولی شما متفاوت است. برای مثال ، این رنگ در قسمت خنک تر است تا گرم ، مانند رنگ طلایی-بلوند.

علاوه بر این ، “این به عنوان یک برجسته جزئی انجام شده و بدون خرید یک تونر به دست می آید”. “این یکی اجازه می دهد تا رنگدانه طبیعی از بین برود.” برای داشتن ظاهر ، دفعه دیگر که در سالن حضور دارید از رنگ آمیزی خود بخواهید که خط موی شما را خنثی کند تا آن رنگ بلوند شدید و روشن را در اطراف صورت ایجاد کند. سپس ، از گوش ها تا گردن ، از بالایاژ برای کنتراست استفاده کنید.

در اوایل این هفته ، Tia Mowry رنگ را تکان می داد – فقط در صورت نیاز به اثبات بیشتر در مورد این موضوع سایه را امتحان کنید در این فصل. برای دیدن تکرارهای بیشتر روند رنگ مو “آب نبات نارگیل” به پیمایش ادامه دهید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>