روند رنگ مو “Cruella” برای تابستان مناسب است

[ad_1]

رنگ موهای پررنگ و تابستان با هم تعلق دارند. مورد: بیلی ایلیش و موهای بلوند پلاتینی روشن یا بریتنی اسپیرز و رنگ صورتی او. اگر می خواهید ظاهرتان را حتی به شکل صورتی ، آبی یا بلوند جلوه دهید ، روند رنگ مو “Cruella” را امتحان کنید.

این رنگ تیز از Cruella DeVil (نسخه اما استون) الهام گرفته است اما با پیچ و تاب آن را بسیار پوشیدنی می کند. Devin Toth ، آرایشگر در سالن SCK مستقر در شهر نیویورک ، به POPSUGAR گفت: “پس از گذراندن سال 2020 ، قرنطینه ها و قفل کردن ، مردم می توانند با ظاهر جسورانه تری از آن دور شوند.” “چند نسخه مختلف از این روند رنگ مو وجود دارد – محبوب ترین نسخه رنگ بلوک این است که نیمه پایین سر شما پلاتین و نیمه بالایی آن سیاه است.”

“چند نسخه مختلف از این روند رنگ مو وجود دارد.”

آیا به اثبات اثبات اینکه این رنگ مو چقدر پوشیدنی است نیاز دارید؟ آخرین سایه بلوند سلنا گومز را ببینید که مشخصه رنگ موهای تیره او از زیر است. اگر برای او به اندازه کافی خنک باشد ، مطمئناً برای ما کاملاً خنک است.

روند رنگ مو “Cruella” نیز با دم اسبی یا updo شگفت انگیز به نظر می رسد ، و آن را برای آب و هوای گرم مناسب می کند – فقط به عنوان دم اسبی حبابی Sable Yong توسط الیزابت هیزرود ، رنگ آمیزی مستقر در NYC ، نگاه کنید. “[This] به نظر می رسد در یک دم اسبی که مستقیم به پشت مسواک زده شده است – نه خیلی زیاد و نه خیلی کم – درست در جایی که خط بین دو رنگ قرار دارد ، جالب به نظر می رسد. “

سبک بلوک رنگی در همه انواع موها موثر است ، اما تروت توصیه می کند هنگام بلوند بسته به نوع پایه ، احتیاط کنید. سپس ، برای جلوگیری از زرد شدن سایه جدید ، حتماً هنگام شستشو و هیدراته کردن غالباً از شامپوی بنفش استفاده کنید. “من همچنین توصیه می کنم به طور دوره ای از سرم موی شبانه Shu Uemura Essence Absolu (30 پوند) استفاده کنید تا رنگ موهای شما بدون از بین بردن سلامت و سلامت آن رشد کند.”

الهام بخش روند رنگ مو “Cruella” بیشتر پیدا کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>