روند رنگ مو “Tiger Daylily”

[ad_1]

چه درمورد ایجاد یک مدل موی جدید تیز باشد و چه تغییر مدل موی شما ، فقط چیزی در مورد بهار وجود دارد که همیشه باعث می شود ما بخواهیم یک ظاهر کلی را به طور کامل انجام دهیم. اگر در مورد تغییرات عمده مو که امسال شاهد آن بوده ایم ، چیزی یاد گرفته ایم ، این است که مردم رنگ موی جدید را دوست دارند و هیچ رنگی به اندازه تون های مسی در این سال تأثیرگذار نبوده است. ما رنگ قرمز “کد قرمز” را در ماه مارس مشاهده کردیم ، زیرا بیشتر الهام گرفته از محبوبیت Netflix است ملکه Gambit، و اکنون شاهد ظهور یک سایه کاملاً جدید قرمز درست در زمان بهار به نام “ببر روزانه” هستیم.

“Tiger daylily” سایه ای مضحک و مسی است که باعث می شود ته رنگ های گرم پوست شما ظاهر شود. لیانا هیلو ، سرشناس رنگ در eSalon گفت: “خواه به دنبال پوشاندن رنگ خاکستری خود باشید یا فقط می خواهید یک مس جدید را امتحان کنید ، کلمات ما را علامت گذاری کنید – این رنگ این است.” سایه با پایه بلوند بهتر کار می کند ، اگرچه می توان آن را در رنگ های تیره مو به دست آورد.

هیلو توصیه می کند: “اگر رنگ موی طبیعی شما کمی تیره است ، می توانید از رنگ آمیزی خود بخواهید تا پایه شما را یک تا دو سطح کمی روشن کند ، سپس روی رنگهای واقعی مس کره کره ای لایه لایه کنید”. “بسته به رنگ پایه شما ، نتیجه نهایی ممکن است در قسمت ظریف باشد ، اما مطمئناً یک رنگدانه سرسبز به” کار “خود اضافه خواهید کرد.

برای دیدن برخی از موارد مورد علاقه ما در مورد روند رنگ مو “ببر روزانه” به خواندن ادامه دهید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>