روند رنگ مو “Underlayer” برای تابستان

[ad_1]

زیبایی باید جسورانه و بازیگوش باشد – این فلسفه ماست – اما این به معنای چیزهای مختلفی است که بسته به این که شما چه کسی را می پرسید. برای برخی ، این به معنای رنگ آمیزی کل سر خود در سایه آبی یخی یا انتخاب “برش گرگ” DIY است. برای دیگران ، این به معنای نشان دادن جنبه خلاقانه شما به شیوه ای ظریف تر ، مانند آخرین روند رنگ مو “زیر لایه” است که هر دو رنگ روشن و طبیعی را ترکیب می کند.

جیسون بک ، آرایشگر مشهور و سفیر Brite Hair ، جیسون بک به POPSUGAR گفت: “روند لایه زیرین باعث می شود که رنگ کلاسیک ، رنگ چشم پوشی به یک سطح جدید و چشمگیرتر برسد ، سایه هایی که در سراسر قسمت گردن و گوش سر پنهان شده است.” در این سبک ، رنگ در قسمت پایین سر شما زیر رنگ اصلی موی شما جمع می شود. این روند به ویژه هنگامی تأثیرگذار است که موهای شما مانند دم اسبی ، نان ها و نوارهای بافتنی مدل می شوند.

“روند لایه زیرین باعث می شود که رنگ کلاسیک ، رنگ آمیزی و بو بو به یک سطح جدید و چشمگیرتر با سایه های بیانی در سراسر ناحیه گوش و گوش گوش پنهان شود.”

این روند بر روی همه بافت ها و انواع موها موثر است ، اما به خاطر داشته باشید: “بر اساس الگوی فر و محل قرارگیری رنگ ، این می تواند بسیار متفاوت به نظر برسد.” “به عنوان مثال ، اگر موهای شخصی بسیار موج دار و لایه لایه باشد ، تشخیص رنگ لایه زیرین راحت تر خواهد بود.”

حتی بهتر ، گزینه های شما از نظر ترکیب رنگ بسیار زیاد است. بك گفت: “رنگ های زیر لایه می توانند از یك بلوند یا كاراملی ساده تا یك رنگ صورتی یا بنفش جذاب باشند.” “سایه ای روی میز نیست”.

اگر آماده نیستید که غوطه ور شوید و رنگ موهای خود را رنگ کنید ، می توانید قبل از مراجعه به یک متخصص در یک سالن ، یک ترکیب رنگ را در خانه امتحان کنید. چیزی مانند Josh Wood Color Glazes را امتحان کنید ، ما کوارتز صورتی را دوست داریم که تا شش شستشو دوام دارد.

سپس ، هنگامی که آماده تعهد بودید ، بک گفت: “برای آرایشگر خود توضیح دهید که به طور ایده آل دوست دارید چه رنگی بدست آورید و همچنین اینکه چه مقدار از رنگ روز با نشان دادن راحت است. به عنوان مثال ، آیا شما جوانه هایی از عسل را ترجیح می دهید که فقط هنگامی که موهای خود را بالا می گذارید قابل مشاهده است ، یا می خواهید بر روی نیمی از موهای خود بیانیه ای با رنگ مد پررنگ ارائه دهید؟ “

هنوز در مورد روند رنگ مو زیر لایه حصار هستید؟ الهام سرگرم کننده پیش رو را بررسی کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>