روند قدیمی موهای هالیوود در گلدن گلوب 2021

[ad_1]

گلدن گلوب یکشنبه شب برگزار شد ، و حتی اگر بیشتر افراد مشهور در مراسم از اتاق نشیمن خودشان دقیقاً کوک می کردند ، آنها از لباس و زیبایی ظاهری خود صرف شب و شب نمی کردند. از لاورن کاکس بریجتون-با الهام از جمعیت بافته شده سارا هیلند موهای قرمز خود را با لباس خود تطبیق داد ، لحظات نمایان کننده مو در فرش قرمز دیجیتال شب گذشته وجود داشت. با این وجود ، یک روند مو وجود داشت که شب را به خود جلب کرد: جذابیت قدیمی هالیوود.

معمولاً این ظاهر کلاسیک را می توان با جفت شدن قسمتهای جانبی عمیق (همانطور که اختلاف دارند) با امواج الهام گرفته از دهه 40 و ’50 مشخص کرد. به عنوان مثال ، آماندا سیفرید با کمک آرایشگر مشهور رناتو کامپورا به دست آورد ، که قبل از حلقه زدن و سنجاق کردن هر حلقه به سرش ، موهای بازیگر را با سشوار منفجر می کرد ، در حالی که برای نگهداری بیشتر خنک می شدند. ملکه Gambitاز طرف دیگر ، آنیا تیلور-جوی ، با همان موی الهام وارد چت شد ، هرچند که خانمها فقط از انتها کمی فر بود.

بررسی کنید که چه کسی مسیر طلای هالیوود را در گلدن گلوب 2021 پیش رو طی کرده است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>