روند مدل موهای “Fawcett Flip” سراسر TikTok است

[ad_1]

موهای راشل گرین وقتی محبوبیت پیدا می کردند دوستان چند سال پیش نتفلیکس را به دست آورد ، اما آخرین مدل موی نوستالژیکی که این روزها همه از بری لارسون گرفته تا دوستداران زیبایی در TikTok سعی در کپی برداری از آن دارند “تلنگر Farrah Fawcett” است.

روند مو با مالوری جید در TikTok شروع شد ، که توسطgroovy_mal می رود ، بعد از اینکه او به مردم نشان داد که چگونه سبک بی سیم ، پر از 70s بازیگر زن را با بیگودی ، برس دور و لرزش زیاد دوباره ایجاد می کند. بعد از اینکه موهای پرحجم جید از جاذبه سرپیچی کردند ، دیگران در این برنامه فقط باید مدل موی یکپارچه را امتحان کنند – اما نتایج متفاوت بود. گرچه چند سبک متلاشی شد ، اما بیشتر مردم به نظر می رسیدند که آنها از دیسکو برگشته اند.

نوسازی “تلنگر فاوست” از همان سبک تلنگر موی الهام گرفته شده در دهه 60 میلادی است که در اینستاگرام شاهد آن بوده ایم. ما در مورد شما چیزی نمی دانیم ، اما نمی توانیم صبر کنیم ببینیم که کدام یک از موهای یکپارچه باعث بازگشت بعدی می شود.

فیلم های بیشتر TikTok را از مدل موی تلنگر فاست که در پیش است مشاهده کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>