روند مدل مو “دیسکو فرانسوی” برای تابستان 2021

[ad_1]

ممکن است دهه 90 به دلیل لوازم جانبی مورد ستایش قرار گیرد ، اما در حال حاضر ، همه چیز در مورد مدل موهای الهام گرفته از دهه 70 است. شما احتمالاً “Farrah Fawcett flip” را در سرتاسر TikTok و بریدگی های شگ در هر جای دیگر دیده اید ، اما آیا هنوز مدل موزیک “دیسکو فرانسوی” در رادار شماست؟

این روند که توسط کوین مورفی ، آرایشگر مشهور و پیشکسوت صنعت زیبایی ساخته شده ، تابستان امسال بسیار عظیم است. مورفی به POPSUGAR گفت: “دیسكوی فرانسه نگاهی است كه ما در هفته مد قبل از قفل جهانی انجام دادیم.” “این یک دور از ظاهر نامرتب و فرانسوی-دختر است که همه ما می دانیم – کمی بیشتر به هم نزدیک شده است.” فکر کنید: فرهای بزرگ ، پرحجم و بدن و حرکات زیاد ، “نوعی مانند این است که شما ممکن است موهای خود را دور خود بچرخانید زیرا بیرون می روید.”

بدون اینکه سفت و سخت باشد ، از باب فرانسوی خنک و بدون زحمت جلا و صاف تر است هم کامل. این نوع مدل مویی است که شما می خواهید در دهه 70 در دیسکو بپوشید ، اما با به روزرسانی مدرن احساس تازه بودن را برای سال 2021 ایجاد کنید. پس از بیش از یک سال در خانه ماندن و کار خیلی کم با موهای خود ، سبک glam مناسب برای تابستان بازگشت به آنجا (البته با خیال راحت) است.

الهام بیشتر از روند مدل موهای “دیسکو فرانسوی” را در آینده ببینید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>