روند مد پاستل در سال 2021 ما را آرام می کند

[ad_1]

اولین بار نیست که عاشق پاستیل می شویم. پالت رنگی آرام و دلنشین بسیاری از خاطرات کودکی را از شیرینی ها ، ابرها و رویاهای ملایم ترسیم می کند. چندی پیش ، مد با Pink Millennial اصلاح شد و اکنون پاستل در سایه های یاس بنفش ، آبی کودک ، نعناع و لیمو بازگشت تا آرامش در خانه را آرام کند.

پاستل ها در حال تبدیل شدن به رنگ های مرتبط با مراقبت از خود هستند. مد رنگ 2016 رنگ سال Pantone را “رز کوارتز” پذیرفت و بهار بعدی نام آن را “صورتی هزاره” تغییر داد. بعداً در همان پاییز ، گلوسیه صورتی کودک را به عنوان رنگ مراقبت از خود بسته بندی کرد که صنعت زیبایی به طور پیوسته از آن استفاده کرد. برای زمستان 2020 و بهار 2021 ، اتصال مجدد ما به پاستل آرزوی سلامتی و آسایش است ، در پاسخ به تنش همه گیر و مجموعه ای از حوادث ناگوار آن.

لوری پرسمن ، معاون رئیس جمهور پنتون به POPSUGAR گفت: “این زندگی راحت و بدون تقابل ، این گروه از سایه های آرام بخش ، مردم را با هم متحد می کند تا باعث ایجاد تفرقه شود.” “احساسی که حکایت از فلسفه کلی نسلی دارد که جایزه فراوانی و اشتراک را به دست می آورد. با ارسال پیام تمیزی و سادگی ، پاستل ها به راحتی در یک زیبایی طراحی مینیمالیستی و آشفته تر قرار می گیرند ، و همچنین آرامشی را فراهم می کنند که برای تسکین دهنده پیامهای ماندگار با روح که در این زمان خصوصاً مطلوب هستند. ”

آرامش پاستیل در باریک های زمستانی 2020 پیش بینی می شود و تا بهار 2021 روند رنگی پایدار خواهد داشت. گل مینا مجموعه ای از ریچارد مالون را برای زمستان 2020 روشن کرد ، در حالی که لباس های بیرونی زرد لیمویی در Rejina Pyo نشان داده شد ، و لباس های مجلسی نارنجی خامه ای در مولی ظاهر شدند. Goddard و Preen. برای بهار 2021 ، ما بیشتر به لباسهای یاس بنفش علاقه مند هستیم – که در مجموعه های اخیر Charlotte Knowles و Victoria Beckham قطعات برجسته ای بودند. لباس های زرد دوغ نیز در لیست ما وجود دارد ، مانند لباس های Emilia Wickstead و Erdem که با رنگ سال 2021 Pantone ، “Illuminating” تأیید شد.

پاستل ها مطمئناً خوش بینانه هستند ، و این منطقی است که مجموعه بهار مولی گادارد در سال 2021 با لباس های تولی کمری امپراطوری با رنگ های زرد دوغ و صورتی روشن پر شده است. در حالی که سیمون روچا و ریچارد مالون لباس های بهاری 2021 خود را با ملایم ترین سایه های آبی آسمانی نشان دادند. در خارج از باند ، نمی توانیم منتظر لحظه های خیره کننده مد فرش قرمز باشیم. اما تا زمانی که همه ما در فضای باز بازگردیم ، ما خاطرات لباس نعناعی ریحانا را در جوایز مد 2019 و لباس اسطوخدوس کایلی جنر ورساچه در Met Gal 2019 را ادامه خواهیم داد.

اگر در سال 2021 می خواهید پاستیل بپوشید ، ادامه فرمول های لباس رویایی از مجموعه سبک اینستاگرام و بهترین قطعات پاستیل را که اکنون بخرید ، بخوانید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>