روند مد پاییز که باید در سال 2021 امتحان کنید

[ad_1]

هفته مد لندن به ما نشان داد که شخصیت های سریال مورد علاقه ما چقدر از نحوه لباس پوشیدن الهام می گیرند. فصل پاییز 2021 لندن مملو از اعضای متناسب برای یک دادگاه سلطنتی است – هارکلین ها ، اولین های مدرن و بالرین ها که بسیار بد هم هستند. ما 13 مجموعه مورد علاقه خود را از تأثیرگذارترین طراحان لندن اسکن کردیم و شش روند مد جدید را برای به روزرسانی کمد لباس پاییزی خود انتخاب کردیم.

بریجتون اخیراً با شورای مد انگلیس همکاری کرده است و تأثیر مد درام دوره مدرن تازه آغاز شده است. در هفته مد لندن در فوریه 2021 ، شاهد شخصیت های بسیار خارق العاده ای دربار بودیم ، از اولین بازیکنان پانک پوش کرست در ویوین وستوود ، گرفته تا الجزایر نیجریه در Tolu Coker ، و نیم تنه های صورتی بالرین در Marques’Almeida. برای سرگرمی این اولین فروشندگان ، مجموعه هایی پر از برداشت جدید و ابتکاری از چاپ چک محبوب – الماس هارلکین بود. در Maximilian ، Daniel w. فلچر ، و ویوین وست وود 2021 ، چاپ الماس مانند یک انتخاب خوش شانس در یک بسته کارت بازی برجسته شد.

بالرین های کودکانه در مولی گودارد و سیمون روچا با اعتماد به نفس در توتوس تولی و کفشهای بند دار روس می رقصیدند. اما در حالی که گدارارد با امضای خود توتوس تولی دودی را ادامه داد ، روچا با کت های چرمی و چکمه های رزمی به این ظاهر افزود. چرم همیشه یک انتخاب کلاسیک برای پاییز ، زمستان و حتی بهار است – مخصوصاً وقتی که گیاه وگان باشد.

چرم در پاییز برای بعضی ها ممکن است به معنای کت های دوچرخه سواری یا کت ما باشد ، اما هفته مد لندن به دنبال ظاهری چرمی و براق تر بود. ست لباس زیر دو تکه چرمی سفید ماکسیمیلیان یکی از محبوب ترین مدل های هفته مد است ، در حالی که شورشیان مد عاشق قطعات چرمی در 16 آرلینگتون هستند ، و متخصصان واقعی خود را در لباس های چرمی شیک در هنگام سخت شدن // سخت می بینند. و اگر همه چیزهایی که واقعاً اینجا هستید ، گرایش های رنگی است ، توصیه می کنیم از مرواریدهای کوچک مروارید در Roksanda یا مجموعه های دو رنگ درخشان در Halpern Autumn 2021 استفاده کنید.

پیش رو ، شش روند مد پاییزی که به کمد لباس های خود اضافه خواهیم کرد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>