روند مد پاییز 2021: بازگشت دامن تور

[ad_1]

به گفته کری بردشاو ، “هر ساله زنان نیویورک گذشته را پشت سر می گذارند و چشم به راه آینده هستند. این به عنوان هفته مد شناخته می شود” ، یا در این مورد ، هفته مد لندن است و آخرین روند مورد علاقه راه باریک ها توتوس تولی است! و بله ، ما جدی هستیم جنس و شهر دلتنگی

خواه طرفدار آن باشید جنس و شهر یا وقتی کسی شما را به عنوان “یک میراندا” توصیف می کند ، متحیر می شوید ، بدون شک توتو تورک برجسته کری را از اعتبارات آغازین تشخیص خواهید داد. طبق گفته طراح لباس نمایش ، پاتریشیا فیلد ، دامن معروف در سطل آشغال پیدا شد و احتمالاً فقط 5 دلار قیمت داشت! اینکه کری مسیر برخی از روندهای بسیار جالب دهه 90 و اوایل 2000 را هموار کرد ، کاری بیهوده است ، اما مانند بسیاری از ما ، او لحظات سبک سوال برانگیزی را پشت سر گذاشت. با این وجود ، دامن سفید ظریف و منفی پیروزی سبک بود و در نتیجه ، مد برای بازگشت توتو تولی مناسب است.

نسخه های دامن تور از کف تا ابتدا در پاریس در نمایشگاه هایوت کوتل بهار 2021 در ژانویه دیده شد ، جایی که دامن به وسیله طراح ویرجینی ویارد به یک شکلک عاشقانه و فولکلور داده شد. اما این ملکه تور ، مولی گودارد ، طراح انگلیسی و بورا آکسو ، طراح ترک است که رسماً این روند را با شدت در هفته مد فوریه 2021 لندن به ارمغان آورد. آخرین مجموعه Goddard مجموعه جسورانه ، انرژی بخش و رنگارنگ دیگری را ارائه داد که اسراف دهه 80 را با مد مدرن و جذاب ادغام کرد. هیچ اثری از مینیمالیسم در طول نمایش با الهام از ماری آنتوانت توسط اکسو مشاهده نشد ، و با ظرافت و شکوهمندی دوران ، آکسو توری ، گلدوزی و تور را با دقت در مجموعه انقلابی خود قرار داد.

و دقیقاً مانند آن ، ظاهر امضای خانم بردشاو نمی توانست زمان بهتری را برای بازگشت خود انتخاب کند. با شایعاتی که حاکی از آن است جنس و شهر راه اندازی مجدد فیلم بهار امسال آغاز می شود ، فقط یک سوال داریم. . . آیا کری هنوز نمایش را در آن دامن کوچک معشوقه باز می کند؟ در همین حال ، مانولو Blahniks خود را غبارروبی کنید و برای نمایش برخی از لحظات tutu مورد علاقه ما از جدیدترین باریک های هفته مد ، به نمایش اسلاید ما بپردازید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>